Rapid Viedeň – Mattersburg 3:0 (kon.) | Grodig – Ried 2:2 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Austria 0:3 (kon.)
Sturm Graz – Salzburg 0:0 (kon.)
SV Grodig
2:2 (0:0)
SV Ried
cz Streda 02.03.2016, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • Rakúska Bundesliga • 25. kolo

To je ode mě z tohoto zápasu vše, na shledanou u dalšího online přenosu. (20:25:23)

Ried dlouho držel jednobrankové vedení, a když v 82. minutě zvýšil na 2:0 pro hosty Honsak, zdálo se, že je rozhodnuto. Domácí však našli hrdinu v Tobiasi Kainzovi, který hned v 83. minutě snížil na 1:2 a ve třetí nastavené minutě srovnal na konečných 2:2. Oba týmy tak nakonec získávají v důležitém záchranářském souboji po jednom bodu.

90+4
    90+3. Tobias KAINZ - 2:2

90+3
    Grödig právě vstřelil branku!
    Domácí hrdina se jmenuje TOBIAS KAINZ! Gebauer vyboxoval centrovaný míč jen na hranici šestnáctky právě ke Kainzovi, který okamžitě napálil míč do odkryté brány a svým druhým gólem v zápase srovnává ve třetí nastavené minutě na 2:2.

90
    Grödig už nechává hodně otevřenou obranu, což hosté nyní mohli potrestat, ale protiútok zakončili jen střelou mimo bránu.

88
    Domácí se snaží vyrovnat, Brauer se teď dostal až do zakončení, ale pálil jen přímo do brankáře.

87
    Žlutou kartu dostává Brauer (SV Grödig).
    83. Tobias KAINZ - 1:2

83
    Domácí rychle odpovídají a dramatizují zápas! K balónu se v šestnáctce dostal TOBIAS KAINZ, který přesnou střelou k zadní tyči překonal Gebauera.
    82. Mathias HONSAK - 0:2

82
    Ried právě vstřelil branku!
    Derflinger zahrával před šestnáctkou Riedu přímý kop. Ten zablokoval Fröschl, jenže poslal míč na MATHIASE HONSAKA, který rázem uháněl sám na bránu Grödigu a své sólo zakončil přesnou střelou pod nohy padajícího Sweteho.

81
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Elsneg, přichází Honsak.

75
    Hosté se dostali až k šestnáctce Grödigu, kam poslali prudký centr, který vyboxoval Swete.

73
    V Grödigu se nadále odehrává neúspěšné dobývání velkého vápna hostů a na trávník se začíná snášet déšť.

70
    Grödig teď kopal přímák, ale centrovaný míč se vůbec nepovedl. Gebauer bude odkopávat od brány.

68
    Hosté už se spoléhají jen na rychlé protiútoky, domácí mají potíže se zataženou obranou Riedu, kterou teď musejí dobývat.

65
    Ried však teď nějaký čas držel hru na obranné polovině Grödigu, což mu naprosto vyhovuje. Zápas je to pro oba celky důležitý a pokud hosté udrží tento stav, zlobit se rozhodně nebudou.