Real Madrid – Atlético Madrid 0:1 (kon.) | Getafe – Vigo 0:1 (kon.) | Gijón – Espanyol 2:4 (kon.)
Real Betis – Rayo Vallecano 2:2 (kon.) | Sociedad – Malaga 1:1 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:0)
Celta Vigo
cz Sobota 27.02.2016, 18:15 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe, Madrid • Španielska LaLiga • 26. kolo

Dnešní utkání je u konce! Getafe CF nepodalo v domácím prostředí v zápase s Real Clubem Celta de Vigo špatný výkon, avšak prohrálo těsně 0:1!

Hned ve druhé minutě dnešního utkání měl velkou šanci domácí Yoda, který trefil s příspěním brankář Guaita břevno! Následně byla hra velmi vyrovnaná, a další větší šance přišla až v 26. minutě, kdy nebezpečně střílel Sarabia, jeho ránu však Álvarez vyrazil! V závěru měly oba týmy velkou šanci, avšak prosadit se nedokázaly.

Ve druhém poločase bylo aktivnější Getafe, které mělo dvě velké šance, avšak střely Lacena a Sarabii mířily mimo! Následně se v 71. minutě trefil Nolito, který tak rozhodl o vítězství svého celku!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se budu těšit brzy nashledanou! (20:10:43)
    Jediným střelcem dnešního zápasu byl Nolito!

90+3

90+2
    Orellana se dostal k míči před pokutovým územím, a krásnou průnikovou přihrávkou uvolnil Wassa. Mladý dánský záložník to zkoušel a zadní tyč, avšak branku těsně minul!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Tak přece jen ještě jedna šance domácího celku přišla! Z levé strany dokázal odcentrovat Buendía, který našel útočníka Vázqueze. Jeho následná hlavička však mířila nad branku!

89
    Getafe se ještě v samotném závěru pokouší něco se současným stavem udělat, avšak čas se krátí ...

88
    Hostující celek dobře zakombinoval na útočné polovině, a z levé straně odcentroval Wass. Dánský záložník však trefil pouze Calu, který může postupovat vpřed!
    86. Hlavička Orellana mířila těsně vedle

86
    Celta de Vigo měla velkou šanci, ze které mohla potvrdit své vítězství! Z pravé strany poslal míč do vápna Mallo, jehož centr našel ve vápně Orellana, avšak jeho hlavička skončila těsně vedle!

85
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Marcelo Alfonso Diaz Rojas.

84
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Víctor, přichází Moisés Gómez.

83
    Domácí Getafe vybojovalo další rohový kop, kterého se ujak Sarabia. Španělský záložník svým centrem hledal ve vápně Vázqueze, ten se však k míči nedostal!

82
    Následně exekuce standardní situace se ujal Vázquez, jehož střela vůbec nebyla špatná. Míč však prolétl těsně nad brankou!

81
    Domácí celek kombinoval na levé straně, kde operoval s míčem Vázquez. Španělského útočníka následně poslal k zemi Malo, a je z toho zajímavá standardní situace.

80
    Getafe pokračuje v aktivním výkonu, nicméně v posledních minutách se domácím nedaří v koncovce, a Álvarez již dlouho nezasahoval!

78
    Hlavní rozhodčí uděluje další žlutou kartu hostující Iagu Aspasovi, který ve středu hřiště ostře zajel pod nohy Lacena!

77
    Getafe mělo následně k dispozici standardní situaci, které se ujal Victor. Jeho nadýchaný centr však dokázala obrana Celty de Vigo odvrátit!

76
    Střídající Šćepović postupoval středem hřiště, následně byl však poslán k zemi Radojou. Hlavní rozhodčí váhal, nakonec však žlutou kartu neudělil.