Twente – Groningen 2:0 (kon.) | Cambuur – Zwolle 1:0 (kon.) | Eindhoven – Den Haag 2:0 (kon.)
Arnhem – Willem II 0:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
0:1 (0:0)
Willem II Tilburg
cz Sobota 27.02.2016, 20:45 • Gelredome, Arnhem • Holandská Eredivisie • 25. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:36:44)

A je dobojováno. Hosté vítězí a berou si vydřené tři body. Hosté si dokázali vybojovat pár minut převahu a v té dokázali vstřelit jedinou branku v zápase. Domácí celek byl sice aktivnější, ale kromě střely Nakamby si nedokázal vytvořit větší šanci.

90+5

90+4
    Zřejmě poslední šance domácího celku.

90+4
    Hosté budou vhazovat na útočné polovině.

90+3
    Tilburg bude rozehrávat na vlastní polovině.

90+2
    Hráči domácího celku posílají do šestnáctky jeden centr za druhým, ale zatím se jim nepodařilo nějaký zužitkovat.

90+1
    Rozhodčí bude ve druhém poločase nastavovat čtyři minuty.

90
    Kawaya drží míč u rohové praporku a nikam nepospíchá.

89
    Tilburg bude rozehrávat na útočné polovině.

88
    Žlutou kartu dostává Kelvin Leerdam (SBV Vitesse Arnhem).

88
    Hostující celek se v posledních minutách hlavně soustředí na obranu, jelikož má jednobrankový náskok.

87
    Arnhem kombinuje na vlastní polovině a pomalu se posouvají k brance soupeře.

86
    Hráči domácího celku reklamovali ještě ruku, ale rozhodčí nařídil pouze odkop od branky.

85
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Arnold Kruiswijk, přichází Yuning Zhang.