Real Madrid – Atlético Madrid 0:1 (kon.) | Getafe – Vigo 0:1 (kon.) | Gijón – Espanyol 2:4 (kon.)
Real Betis – Rayo Vallecano 2:2 (kon.) | Sociedad – Malaga 1:1 (kon.)
Real Betis
2:2 (2:0)
Rayo Vallecano
Sobota 27.02.2016, 20:30 • Estadio Benito Villamarín • Španielska LaLiga • 26. kolo

Po prvom polčase to s Rayom nevyzeralo ružovo, no po piatich minútach druhého bolo 2:2. Tým správnym žolíkom bol Manucho, ktorý prišiel don hry na začiatku druhého dejstva a po dvoch minútach znížil na 1:2, aby o chvíľu nato vyrovnal. Do konca zápasu sa tímy striedali pri lopte, no v závere mali opäť navrch domáci, ktorí mohli vyhrať, no v 93. minúte trafil tyčku Ceballos.

Ja Vám ďakujem za pozornosť. (22:28:41)

90+5

90+5
    Petros zbadal žltú kartu za simulovanie.

90+3
    Ceballos mohol byť hrdinom zápasu, no jeho strela skončila na ľavej žrdi Carlosovej svätyne!

90+2
    Po Vargasovom pase sa dostali domáci ku ďalšiemu rohu, no Cejudo nenašiel ani jedného zo svojich spoluhráčov.

90+1
    Hlavný arbiter pridal ešte štyri minúty.

90
    Cejudo mohol rozhodnúť! Dostal sa ku lopte a vypáli, no jeho loptu jeden z hostí zblokoval na roh!

88
    Real Betis pokazil rozohrávku a daroval loptu svojmu súperovi. Rayo sa autovom vhadzovaní rozhodlo pre rozohrávku na útočnej polovici.

87
    Pre zmenu vyrážajú dopredu domáci.

86
    Trashorras zahrával dva razy po sebe rohový kop, no ani jeden center sa neujal.

85
    Rayo Vallecano by rado dokonalo obrat a sledujeme jeho útočnú snahu.

83
    Po Vargasovom rohu sa domáci bránu nepodarilo ohroziť, pretože Carlosovi pomohli jeho spoluhráči, ktorí loptu odkopli do bezpečia.

82
    Na trávnik prišiel 19-ročný Fabian Ruiz. Opačným smerom išiel Francisco Molinero.

82
    Cejudo prihral Vargasovi, ktorého prihrávku zrazil jeden z hostí na roh.

80
    Jonathan Caballero má niečo s ľavou nohou. Nikto z domácich nebol potrestaný a z tribún sa ozýva hlučný piskot, pretože hostia stále zdržujú hru.

79
    Na trávniku ležia dvaja hráči Vallecana. Jedným je Caballero a druhým Piti.

77
    Domáci zahrávali rohový kop, no nepodarilo sa im ho využiť na ohrozenie hosťujúceho gólmana Carlosa.

75
    Vargas vysunul Musondu, ktorého tvrdo skosil Quini. Antonio Mateu mu bez váhania ukázal žltú kartu.

74
    Vallecano sa dostalo do blízkosti šestnástky svojho súpera, no nepodarilo sa mu zakončiť.