CSKA Moskva – HC Slovan 3:2 (po pr.) | Jaroslavľ – Petrohrad 2:3 (kon.) | Soči – D. Moskva 2:3 (kon.)
Helsinki – Novgorod 4:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
2:3 (0:1, 0:2, 2:0) Stav série: 1:1
SKA Petrohrad
cz Utorok 23.02.2016, 15:00 • Arena 2000 (Kapacita: 9 000) • Play-off KHL

55:56
    Desetiminutový trest za nesportovní chování vyfasoval od rozhodčího Sergej Širokov.

43:37
    Domácí si zahrají přesilovku. 5+10 minut do konce utkání vyfasoval za sekání Pavel Bučněvič.

39:50
    Oba týmy půjdou do čtyřech. Dvě minuty za hrubost odsedí Jegor Jakovlev a 2+10 vyfasoval za zásah do oblasti hlavy a krku Jegor Averin.

33:21
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Dinar Chafizullin.

24:52
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Dmitrij Kalinin.

15:37
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Staffan Kronwall.

09:36
    Domácí si zahrají první přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Pavel Bučněvič.

02:41
    Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za hákování odsedí Ilja Gorochov. Hosté si tak zahrají první přesilovku.

Martin Penker

Góly a asistencie: 41. Apalkov (Hersley, Kronwall), 46. Kronwall (Hersley, Apalkov) – 15. Barabanov (Bučněvič), 28. Širokov (Barabanov, Bělov), 37. Koskiranta (Moses)

Lokomotiv Jaroslavľ: Murygin (Kolesnik) – Kronwall (C), Hersley, Gorochov, Pašnin, Gavrikov, Ljubuškin, Grigorjev – Apalkov, Novotný (A), Averin (A) – Čistov, Loktionov, Malcev – Galimov, Kartajev, Mosaljov – Kapustin, Kraskovskij, Romancev – Sigarev
    SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Jakovlev, Bělov, Chafizullin, Čudinov, Zubarev, Vojnov, Kutějkin (A), Kalinin – Dadonov, Šipačjov (A), Gusev – Lindström, Koskiranta, Moses – Bučněvič, Širokov, Barabanov – Ketov, Kablukov, Děrgačjov

Rozhodca: Boman, Jeřábek – Michel, Strelcov