Slovensko
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Bielorusko
Štvrtok 11.02.2016, 17:00Slovakia Cup 2017

Skončilo sa otváracie stretnutie Slovakia cupu medzi Slovenskom a Bieloruskom, po výsledku 2:1 sa s výhry tešia naši chlapci.

Najlepší hráči stretnutia:

SVK – Július Hudáček
    BLR – Sergei Drozd

S týmto konštatovaním a prianím pekného večera sa už s vami lúčime. V mene portálu Onlajny.eu ďakuje za pozornosť pri dnešnom prenose Lukáš Pancurák. (19:07:09)

59:54
    Celú situáciu pred Julom Hudáčkom sme už napokon dokázali ustáť, už sa nič neudeje, Slovensko dnes Bielorusko porazí po 60 minútach.

59:50
    Oddychový čas hostí.

59:50
    Naši chlapci sa dopustili zakázaného uvoľnenia, hostia sa môžu dostať ešte do jednej šance.

59:20
    Borodulia na striedačke, power-play Bieloruska!

59:10
    V tejto chvíli sa ale hostia nemôžu objaviť na ľade so šiestimi korčuliarmi, puk totiž máme vo svojej moci.

58:40
    Puk je na hokejkách Bielorusov, avšak len v strednom pásme. Čakáme na to, či sa hostia odvážia na hru bez brankára.

58:10
    Hrajú sa posledné 2 minúty riadnej hracej doby.

57:40
    Slovensko sa mohlo dostať do prečíslenia 3 proti 2, hráč Slovana Šťastný ale svojim pasom nenašiel Košičana Hrnku, ktorý vložil do šprintérskeho súboja všetky sily, dlhý pas ale nezachytil.

57:10
    Našťastie pre nás sa súper do šance nedostal, naopak, sami sme mohli zaútočiť, napokon našich hráčov ale zastavil ofsajdový verdikt.

56:50
    Skalický chcel napodnobniť svojich spoluhráčov a puk sa snažil vyhodiť z obrannej tretiny, okamžite bol ale napádaný dvomi hokejistami, preto sa mu to nepodarilo.

56:10
    Trio Mikuš – Čajkovský – Dej teraz nemalo veľa možností na oslobodenie svojho tímu, preto puk takticky vytlačili len k obrannej modrej svojho súpera. Ten sa tam bude ponáhľať.

55:30
    Borodulia likvidoval nebezpečné nahodenie od modrej čiary, puk chcel pritom okamžite z lapačky vyhodiť za svoju bránku, tam ale stál Marcinko, preto si to gólman nedovolil.

55:15
    Dravecký puk zaviezol do útočnej tretiny, tam na modrej našiel Meszároša. Skúsený obranca vypálil, puk bol tečovaný do ochrannej siete.

54:30
    Naši chceli prejsť stredom poľa, tento priestor je dnes ale prakticky po celý zápas výborne pokrytý, preto sa tade puk nedostal.

53:40
    Hrá sa teraz aktívne z oboch strán, rýchly hokej sa divákom musí páčiť, chýba tomu už len presnejšie strelecké zakončenie, o ktoré sa teraz Lisovets márne snažil.

53:00
    Bakoš chcel krížnou prihrávkou nájsť práve Hudáčka, ten bol napokon dobre pokrytý, preto o puk prídeme.

52:40
    A je to tak. Libor Hudáček je na ľadovej ploche, môžeme pokračovať v našom útočnom snažení.

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 14. Marcinko (Čajkovský, Dravecký), 47. Cehlárik (Viedenský) – 4. Ustinenko (Linglet)

Slovensko: J. Hudáček (Melicherčík) – Meszároš, Sersen, Čajkovský, J. Mikuš, Jánošík, Švarný, Čerešňák, Šedivý – Cehlárik, Viedenský, A. Šťastný – Dravecký, Marcinko, Bartánus – M. Bakoš, L. Hudáček, Dej – Hrnka, Lušňák, Skalický
    Bielorusko: Borodulia (Milchakov) – Dyukov, Lisovets, Ustinenko, Khenkel, Yeronov, Kaznadei, Karaban, Goncharov – Drozd, Kulakov, Linglet – Demkov, Volkov, Komarov – Lopachuk, Razvadovski, Ambrazheychyk – Musiyenko, Sharangovich, Solomonov

Rozhodca: Baluška, Kubuš – Tvrdoň, Výleta