Atlético Madrid – Eibar 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Las Palmas 2:0 (kon.) | Bilbao – Villarreal 0:0 (kon.)
Gijón – La Coruña 1:1 (kon.)
Atlético Madrid
3:1 (0:0)
SD Eibar
Sobota 06.02.2016, 16:00 • Estadio Vicente Calderón • Španielska LaLiga • 23. kolo

Druhý polčas prišiel výborný futbal a nakoniec sme videli dohromady štyri góly. Skóre otvorili pár sekúnd po rozohrávke hostia, keď po chybe Ñígueza skóroval Keko. O desať minút neskôr dokázal vyrovnať Giménez, na ktorého veľmi podobne nadviazal Ñíguez. V 91. minúte strelil svoj 100. gól za Atlético Fernando Torres a upravil na konečných 3:1.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. (17:51:09)

90+4

90+4
    Oblak chytil strelu Saúla Berjóna.

90+3
    Juncà bol ešte faulovaný a Eibaru sa naskytla príležitosť v podaní priameho kopu.

90+2
    Fernando Torres strelil v drese Atlética Madrid gól s poradovým číslom 100!
    90+1. Fernando Torres (ATM) - 3:1

90+1
    Atlético dalo gól!
    FERNANDO TORRES pridáva poistku vo forme gólu na 3:1! Vietto videl Torresov pohyb a poslal do malého vápna krížny center, ktorý upratal Fernando do siete!

90
    Hlavný arbiter nadstavil nad rámec riadneho hracieho času ešte tri minúty.

89
    Atlético zahralo rohový kop nakrátko a videli sme zdržovanie hry v podaní Ólivera Torresa, ktorý si vypýtal aj faul.

89
    Kokeho center preletel cez veľké vápno, no hostia pre istotu odvrátili loptu na roh.

88
    Juncà zastavil prenikajúceho Fernanda Torresa napravo od šestnástky. Navyše inkasoval aj žltú kartu.

86
    Antoine Griezmann sa pripomenul faulom, za ktorý dostal žltú kartu.

85
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Keko, prichádza Saúl Berjón.

85
    Fernando Torres vypálil z asi 20 metrov a len tesne minul ľavú žrď hosťujúcej brány!

84
    Jota svojim centrom hľadal Keka, no jeho slabá hlavička ku Oblakovi nedošla.

83
    Jan Oblak si stavia múr, pretože Jesús Gámez fauloval v nebezpečnej vzdialenosti od brány.

82
    Diego Simeone je vo svojom živle, keď ho vidíme ako rozhadzuje rukami a kričí niečo na adresu rozhodcu. Domáce tribúny ho v tom s radosťou povzbudzujú.