Schalke – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 2:4 (kon.) | Hannover – Mainz 0:1 (kon.)
Hertha – Dortmund 0:0 (kon.) | Ingolstadt – Augsburg 2:1 (kon.) | Leverkusen – Bayern 0:0 (kon.)
Hertha BSC
0:0 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 06.02.2016, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • Nemecká Bundesliga • 20. kolo

Zápas v Berlíne sa skončil. Ani v druhom polčase sme gól nevideli, a tak si tímy z dnešného súboja odnesú bod za remízu 0-0. V druhom dejstve mali hráči Borussie Dortmund jasnú prevahu, a domáci hrozili iba z rýchlych protiútokov. Nakoniec však môžu byť sklamaní najmä hráči Herthy BSC, pretože ich ojedinelé šance sa dali využiť lepšie.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:26:46)

90+3

90+3
    Lustenberger ostáva ležať na trávniku a hra je prerušená. Priamy kop Herthy rozohrá brankár Jarstein.

90+2
    Rohový kop domáci nevyužili, a do útoku smerujú hráči Borussie Dortmund.

90+1
    Baumjohann sa dostával do obrovskej príležitosti, ale Papastathopoulos mu v poslednej chvíli loptu odkopol a tak domáci získavajú iba rohový kop. Toto mohlo rozhodnúť o víťazstve v dnešnom zápase.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Hegeler, a nahradí ho Stark.

89
    Hostia znova usadení na útočnej polovici. Domáci poctivo bránia, a ak sa nič mimoriadne nestane, z dnešného zápasu si odnesú bod za remízu.

88
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Kalou, a nahradí ho Baumjohann.

88
    Záverečné minúty sú v réžii Borussie Dortmund, ale tlak zatiaľ neprináša ovocie. Papastathopoulos svojím centrom nenašiel v domácej 16ke žiadneho spoluhráča a lopta končí za čiarou.

87
    Mkhitaryan hľadal v domácej 16ke Ramosa, ale lopta končí v rukaviciach brankára Jarsteina. Podobná akcia ako mnoho predošlých, ale prihrávkam chýba presnosť a aj primeraná razancia.

86
    Domáci majú k dispozícii ešte dve striedania, a ak by boli spokojní s remízou, zrejme ich v záverečných minútach využijú. Momentálne do útoku smerujú hráči Borussie, ktorí by dnešný duel radi vyhrali.

85
    Po faule v strede ihriska prichádza priamy kop domáceho tímu. Pred nami je posledných 5 minút riadneho hracieho času.

84
    Hummels sa šikovne dostal do domácej 16ky, ale následne pokazil prihrávku a k lopte sa dostali hráči Herthy. Táto akcia vyzerala nádejne.

83
    Pri lopte sú momentálne hráči Herthy BSC, ktorí smerujú na útočnú polovicu. Prípadný gól niektorého tímu, by bol v tejto chvíli zrejme víťazným.

82
    Reus skúsil strelu z veľkého uhla, ale lopta smerovala vedľa pravej žrde. Ani tentokrát to hráčom Borussie nevyšlo.