Manchester City – Leicester 1:3 (kon.) | Swansea – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Stoke City – Everton 0:3 (kon.)
Aston Villa – Norwich 2:0 (kon.) | Liverpool – Sunderland 2:2 (kon.) | Tottenham – Watford 1:0 (kon.)
Newcastle – West Bromwich 1:0 (kon.) | Southampton – West Ham 1:0 (kon.)
Southampton FC
1:0 (1:0)
West Ham United
Sobota 06.02.2016, 18:30 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 25. kolo
    Oslabený Southampton popáté v řadě zůstal neporažen.

Po vylúčení Wanyamy sa hralo tak povediac na jednu bránku, no ani vyše 40 minútová výhoda o jedného hráča hosťom z West Hamu nestačilo na strelenie vyrovnávajúceho gólu. Southampton si pripisuje dôležité 3 body a dotiahol sa už len na 2 body na jeho dnešného súpera.
    Ďakujem vám za pozornosť pri sledovaní dnešného online textového prenosu. (20:25:15)

90+6
    Konečný hvizd práve prišiel a máme tu koniec zápasu.

90+6
    Hrá sa už štvrť minúty cez nadstavený čas a tréner s fanúšikmi sa dožadujú písknutia konca zápasu.

90+5
    Charlie Austin odkopol loptu až na polovičku ihriska. Do konca zápasu ostáva pár sekúnd.

90+5
    Collins sa domáha penalty, pretože údajne jeden z brániacich hráčov zahral v pokutovom území rukou.

90+4
    Hosťom sa práve začala posledná minúta.

90+3
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Jordy Clasie, prichádza James Ward-Prowse.

90+2
    Domáci sa oslobodzujú defenzívnym odkopom a čakajú ich najdlhšie 3 minúty zápasu.

90+1
    Nadstavovať sa bude ešte 5 minút!

90
    Takmer vlastný gól! Center na zadnejšiu žrď poslal brániaci Cedrič takmer do vlastnej bránky.

89
    Priamy kop z kopačky Valenciu končí len na dobre postavenom múre.

89
    Na druhej strane budú hostia zahrávať priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti.

88
    Austin mal obrovskú šancu na rozhodnutie zápasu, ale na nešťastie pre domácich míňa svätyňu hostí!