Norwich – Liverpool 4:5 (kon.) | West Bromwich – Aston Villa 0:0 (kon.) | Sunderland – Bournemouth 1:1 (kon.)
Watford – Newcastle 2:1 (kon.) | Manchester United – Southampton 0:1 (kon.) | Leicester – Stoke City 3:0 (kon.)
Crystal Palace – Tottenham 1:3 (kon.) | West Ham – Manchester City 2:2 (kon.)
Sunderland AFC
1:1 (1:1)
AFC Bournemouth
cz Sobota 23.01.2016, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 23. kolo
    45+1. Patrick van Aanholt - 1:1

45+1
    Sunderland právě vstřelil branku!
    Gól do šatny! Sunderland srovnává v samotném závěru první půle. Krásnou přihrávku od Fabia Boriniho obdržel na levé straně PATRICK VAN AANHOLT, který dokázal parádně prostřelit Artura Boruce a vyrovnat stav utkání na 1:1! Stadium of Light bouří.
    13. Benik AFOBE - 0:1

13
    Bournemouth právě vstřelilo branku!
    Hostující tým se ve třinácté minutě po parádní akci dostává do vedení! Charlie Daniels dlouhým centrem přenesl hru na pravé křídlo, kde stál Junior Stanislas. Ten ze své nohy vyslal ještě krásnější míč, který BENIK AFOBE rybičkou uklidil do sítě Vita Manonneho! 1:0 pro Cherries.