Kolín nad Rýnom – Stuttgart 1:3 (kon.) | Hannover – Darmstadt 1:2 (kon.) | Hertha – Augsburg 0:0 (kon.)
Hoffenheim – Leverkusen 1:1 (kon.) | Ingolstadt – Mainz 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:3 (kon.)
Hertha BSC
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 23.01.2016, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • Nemecká Bundesliga • 18. kolo

Zápas v Berlíne sa skončil. Ani v druhom polčase sme gól nevideli, a tak sa dnešný duel končí bezgólovou remízou. Oba tímy mali niekoľko dobrých šancí ale nedokázali ich využiť, a tak si z dnešného zápasu odnesú 1 bod.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:25:39)

90+1

90+1
    V druhom polčase sa bude nadstavovať iba 1 minúta.

90
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Bobadilla, a nahradí ho Matavž.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Oba tímy predsa len ešte využili striedania, a tak nás čaká ešte pár minút nadstaveného času.

90
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Esswein, a nahradí ho Feulner.

89
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Darida, a nahradí ho Stark.

89
    Haraguchi si proti Verhaeghovi pomohol faulom, a domáci sa musia vrátiť na vlastnú polovicu.

88
    Lavičky nechystajú žiadne striedanie, a tak sa zrejme budú nadstavovať maximálne 2 minúty. Pri lopte sú stále domáci, ale novú akciu musia začínať na vlastnej polovici.

87
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Oba tímy majú k dispozícii ešte 2 striedania. Pri lopte sú momentálne domáci, ktorí sa usadili na útočnej polovici.

86
    Morávek si neporadil proti domácej obrane, a lopta končí v rukaviciach brankára Jarsteina. V dnešnom zápase sa zrejme gólu nedočkáme.

85
    Haraguchi skúsil strelu z cca 25 metrov, ale jeho pokus smeroval vedľa ľavej žrde. Nasleduje odkop brankára Hitza.

84
    Oba tímy kazia nádejné akcie, a lopta smeruje z jednej strany ihriska na druhú. Záver zápasu je dosť nervózny.

83
    Znova sa hrá v strede ihriska kde je množstvo súbojov. Hráči oboch tímov bojujú o každý centimeter ihriska.

82
    Hostia sa po zisku lopty snažia dostať na útočnú polovicu, ale zatiaľ sa im to príliš nedarí. Oba tímy podávajú v obrane veľmi dobré výkony.

81
    Loptu už získali hráči Herthy, ktorí sa usadili na útočnej polovici. Hostia však bránia výborne, a nepúšťajú ich do žiadnych príležitostí.

80
    Pred nami je posledných 10 minút dnešného zápasu. Pri lopte sú hráči Augsburgu, ktorí smerujú pred domácu 16ku.

79
    Hostia zahrávali rohový kop z ľavej strany. Baier poslal do domácej 16ky dobrú loptu, ale hlavička Caiubyho nebola najlepšia a lopta končí v rukaviciach brankára Jarsteina.

78
    Ibišević si proti Hongovi počínal nedovolene, a domáci sa musia vrátiť na vlastnú polovicu. Priamy kop rozohrá brankár Hitz.