Norwich – Liverpool 4:5 (kon.) | West Bromwich – Aston Villa 0:0 (kon.) | Sunderland – Bournemouth 1:1 (kon.)
Watford – Newcastle 2:1 (kon.) | Manchester United – Southampton 0:1 (kon.) | Leicester – Stoke City 3:0 (kon.)
Crystal Palace – Tottenham 1:3 (kon.) | West Ham – Manchester City 2:2 (kon.)
Manchester United
0:1 (0:0)
Southampton FC
Sobota 23.01.2016, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 23. kolo

Vyrovnaný zápas medzi Manchestrom United a Southamptonom nakoniec vyznel lepšie pre hostí. Po veľmi nudnom priebehu, keď už sa zdalo, že sa oba tímy rozídu bez gólov si na center Ward-Prowsa v 87. minúte nabehol nestrážený Charlie Austin a nekompromisne skóroval. Červení diabli sa ani po inkasovanom góle nedostali do tempa a prehrávajú ďalší dôležitý zápas. Van Gaal má už naozaj na mále...

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň, Rastislav Štrauch, onlajny.eu (17:57:04)

90+5
    Charlie Austin (SOT)

90+3
    Lopta síce je na kopačkách Manchestru ale hráči domáceho tímu niesu schopní vôbec ohroziť bránku Forstera, Old Trafford teda bude musel prekúsnuť ďalšiu ťažkú prehru v tejto sezóne.

90+1
    Do príležitosti sa po parádnej práci Austina dostal na hranici pokutového územia Romeu, jeho strelu ale vyráža de Gea pekným zásahom.

90+1
    Rozhodca nadstavuje k tomuto zápasu ešte 5 minút.

89
    Už iba jedna minúta delí Old Trafford od ďalšej prehry, ktorá by mohla znamenať koniec Van Gaala na lavičke United.
    87. Charlie AUSTIN - 0:1

87
    Southampton dal gól!
    Neuveriteľné sa stalo skutočnsťou! V momente keď už bol možno každý zmierení s bezgólovou remízou si na center Ward-Prowsa z priameho kopu nabehol úplne osamotený CHARLIE AUSTIN a nekompromisne hlavou prekonáva bezmocného de Geu.

87
    Blind si v súboji s Austinom počínal nedovolene a dáva tak šancu hosťom na ohrozenie bránky de Geu po štandartnej situácií.

86
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Cameron Borthwick-Jackson, prichádza Adnan Januzaj.

85
    Päť minút dokonca tohto stretnutia, dokáže jeden z tímov skórovať a zvrátiť stav na svoju stranu?

82
    Výborne sa teraz vrátil Austin, ten zobral loptu Smallingovi. Následne ale akciu spomalil Wanyama.

80
    Hostia s priamym kopom, ten rozohral Ward-Prowse a na center si najvyššie vyskočil Long, jeho hlavička ale letí nad bránku Davida de Geu.

79
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Sadio Mané, prichádza Charlie Austin.

78
    Mata v ofsajdovom postavení po prihrávke Borthwicka-Jacksona.

77
    Držanie lopty v druhom polčase rovnako ako v prvom mierne na strane červených diablov – 54 % oproti 46% na strane Sotonu.

75
    Ďalší centrovaný pokus od Lingarda, dnes už ale po niekoľký krát mieri jeho center do miest kde nieje ani jeden jeho spoluhráč.