Malaga – Barcelona 1:2 (kon.) | Espanyol – Villarreal 2:2 (kon.) | Granada – Getafe 3:2 (kon.)
Rayo Vallecano – Vigo 3:0 (kon.)
Granada CF
3:2 (2:0)
Getafe CF
Sobota 23.01.2016, 20:30Španielska LaLiga • 21. kolo

Granada zaslúžene zaknihovala tri body. Domáci boli od začiatku zápasu lepší a vypracovali si dvojgólový náskok, ktorý im vydržal do sedemdesiatej minúty. Potom však prišli dve zaváhania v obrane a hostia rýchlo vyrovnali. Futbalová spravodlivosť sa však ukázala v 77. minúte, keď presnou delovkou z diaľky rozhodol Rochina. (22:23:25)

90+6

90+5
    Hostia zahrávali rohový kop, ktorý si pokryl domáci brankár a loptu ukryl v rukaviciach.

90+4
    Isaac Success mohol rozhodnúť. Domáci futbalisti išiel sám na brankára Guaitu, ale namieril iba do stredu brány.

90+3
    Futbalisti Getafe sa tlačia do útoku. Domácim ostávajú posledné sekundy na to, aby ubránili víťazstvo.

90+2
    Andrés Fernández musel riešiť nečakanú malú domov. Domáci brankár loptu rýchlo odkopol preč.

90+1
    Hlavný arbiter ponúka hosťom na vyrovnanie ešte päť minút.

90
    Rozhodca v závere zápasu nešetrí žltými kartami. Teraz potrestal Mehdiho Lacena.

89
    Stefan Šćepović zaslúžene uvidel žltú kartu, pretože sa hodil v šestnástke na trávnik a chcel získať penaltu.

87
    Pablo Sarabia spadol v okolí pokutového územia domácich, sťažoval sa na bolesti ramena, ale pokračuje v hre.

86
    Domáci futbalisti v súbojoch ľahko padajú na trávnik a zbierajú cenné sekundy.

85
    Guaita musel vybehnúť vysoko z brány, ale svoj výpad zvládol a hlavičkou poslal loptu do bezpečia.

84
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Rubén Rochina, prichádza Javi Márquez.

83
    Success vysunul za obranu El Arabiho. Ten pokračoval sám na brankára hostí, no bol v ofsajde.

81
    Hlavný rozhodca vyťahuje ďalšiu kartu. Potrestaný bol Wanderson za faul na Rochinu.

81
    Do sedemdesiatej minúty to vyzeralo na jasnú záležitosť Granady, ale potom zápas nabral spád a záver bude dramatický.
    80. Youssef El Arabi (GRN)

80
    Mohlo byť rozhodnuté. Success výborne prihral pred bránu El Arabimu, ktorý bol úplne voľný, ale trafil iba Guaitu.

79
    Rubén Rochina sa zapisuje do štatistík. Tentoraz však nedal gól, ale získal žltú kartu.