Malaga – Barcelona 1:2 (kon.) | Espanyol – Villarreal 2:2 (kon.) | Granada – Getafe 3:2 (kon.)
Rayo Vallecano – Vigo 3:0 (kon.)
Rayo Vallecano
3:0 (3:0)
Celta Vigo
Sobota 23.01.2016, 22:05 • Estadio de Vallecas • Španielska LaLiga • 21. kolo

Prvý polčas bol plný gólových šancí, po ňom domáci vyhrávali trojgólovým rozdielom. Nasledovala podobná hra po vstupe do druhej časti hry, záver zápasu bol ale kvalitatívne pod priemerom Primera División. To však ovpyvnili najmä hráči hostí, domácim sa darilo útočiť aj v druhej časti hry, hráči Celty Vigo pôsobili totálne pasívne.

90+2
    Žltú kartu dostáva Diego Llorente (Rayo Vallecano). Kartu dostáva po udalosti, ktorá sa odohrala mimo trávnika, s protihráčom Orellanom si Llorente vymenil mimo trávnika pár "pozdravov."

90+1
    Hru zdržuje z lavičky Orellana, ten už dostal žltú kartu za nešportové správanie napriek tomu, že do hry nezasiahol, následne sa ale znovu pochytil s domácim hráčom.

90+1
    Čo minúta, to gó. Presne takýto recept by hostia potrebovali na vyrovnanie hry, je to však plán totálne nereálny.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Guerra padá po vzdušnom súboji v strede, rozhodca píska faul hostí, záver polčasu je plný chýb a je v ňom podstatne menej kvality v porovnaní s prvým polčasom.

89
    Útočný faul Jozabeda ukončuje útok domácich, pri lopte sú opäť hráči Celty Vigo.

88
    Jonny Castro sám prešiel cez trojicu protihráčov v strede trávnika, štvrtý už bol nad jeho sily, hostia ale ostávajú pri lopte, Castrovi zobrali domáci loptu pomocou faulu.

86
    Bébé pri protiútoku pekne predlžuje na Guerru, ten strieľa z ľavej strany zblízka len prislabo, strelu k ľavej tyči Álvarez chytá.

85
    Znovu nič. Hostia pri snahe zaútočiť posielajú k zemi už dosť doráňaného Quiniho.

84
    Guerra padá tesne pred šestnástkou, znovu sa faul v prospech domácich nepíska.

83
    Trashorras bol v súboji telom odsunutý od lopty, podľa rozhodcu Jaimeho Latreho to faul nebol.

81
    Caballero neuspel na pravej strane v súboji s Mallom.

80
    Žltú kartu dostáva José Antonio Dorado (Rayo Vallecano). Dorado zahral rukou pred vlastnou šestnástkou. Chýbal meter, a mohla to byť penalta.

79
    V strede trávnika sa snaží niečo vymyslieť Sene, loptu je ale nútený poslať späť na obranu.

77
    Trashorras posiela loptu až blízko k bráne, Álvarez vo výskoku chytá.

76
    Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Tito, prichádza José Antonio Dorado.

75
    Ďalší faul zo strany hostí, Mallo posiela k zemi Trashorrasa, k štandartke sa chystá práve Trashorras.

Marian Fiam

Góly: 21. Fedor, 26. Tito, 37. Jo. Sánchez

Karty:   80. Dorado (VLL), 90+2. D. Llorente (VLL) – 19. Beauvue (CVG), 35. Fontàs (CVG), 40. Orellana (CVG), 45+1. Dražić (CVG)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 13:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 20:13.
    Rayo Vallecano: Carlos – Quini, Zé Castro, Tito (76. Dorado), N. Martínez – D. Llorente, Trashorras – Bébé, Jo. Sánchez, P. Hernández (63. Caballero) – Fedor (69. Guerra).
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Baena, Clavería, Dorado, Caballero, Guerra, Manucho.

Celta Vigo: S. Álvarez – Mallo, Fontàs, Sergi Gómez, Planas (74. J. Castro) – B. Fernández, Radoja (46. P. Hernández) – Dražić, Señé, Bongonda – Beauvue.
    Náhradníci: Blanco – Cabral, Diop, P. Hernández, Orellana, Guidetti, J. Castro.

Rozhodca: Jaime Latre

Diváci: 10 780