Kometa Brno – Plzeň 5:2 (kon.) | Sparta Praha – Liberec 5:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:2 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Nedeľa 03.01.2016, 13:05 • Zimný štadión za Lužánkami • Tipsport extraliga (ČR) • 33. kolo

40:51
    Je tu vylúčenia pre Leva z Plzňa – 2+2 minúty za hrubosť a 2 minúty za krosček. Z domáceho tímu Káňa 2+2 minúty za hrubosť. Brno hrá teda presilovku.

30:04
    Zo šance Plzne však rezultuje vylúčenie Hrňu, ktorý príliš intenzívne dorážal na brankára Čiliaka. Erik Hrňa inkasuje dve minúty za napadnutie. Hostia protestujú, nič už im to ale nepomôže, budú hrať v oslabení.

28:23
    Emócie pokračujú, uvidíme ďalšie vylúčenia. Petr Kuboš z Brna dostáva dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, Kristián Kudroč z Brna dve minúty za hrubosť. Pokračujeme v hre 4 na 4.

27:30
    Tak napokon sú tu tresty, rozhodcovia snáď boli teraz trochu príliš prísni. Čermák i Beran inkasujú menšie tresty za hrubosť. Hráme 4 na 4.

23:37
    Presilová hra aj na opačnej strane, Plzeň môže vyrovnať! Domáci útočník Adam Raška si sadá na trestnú lavicu, je to menší trest za podrazenie.

21:02
    Aktivita Komety môže pokračovať v presilovej hre! Pulpán inkasuje menší trest za narazenie na mantinel, uvidíme druhú dnešnú presilovku Brna.

05:53
    Brno bude hrať presilovku! Obranca Plzne Moravčík sa proti Ostřížkovi previnil držaním a inkasuje za to menší trest.

Góly a asistencie: 17. Káňa, 20. Hruška (Mrázek, Kováčik), 33. Hruška, 48. Němec (Káňa, Stehlík), 59. Kováčik (Čiliak) – 11. Lev (Kratěna, Kudroč), 37. Indrák (Kadlec, Kubalík)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle, Kuboš, Malec, Kováčik, Stehlík, Trška, Dujsík, Štindl – Ostřížek, Hruška, Zohorna – Káňa, Němec, Mrázek – Raška, Čermák, Dočekal – Burian, Koreis, Vondráček
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Kukin) – Kadlec, Jeřábek, Kudroč, Pulpán, Kubka, Moravčík – Indrák, Kracík, Kubalík – Kratěna, Bližňák, Lev – Hrňa, Preisinger, Suchý – Beran, Poletín

Rozhodca: Hradil, Polák – Barvíř, Blümel

Diváci: 18514