Real Madrid – Sociedad 3:1 (kon.) | Levante – Malaga 0:1 (kon.) | Sevilla – Espanyol 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Eibar – Gijón 2:0 (kon.) | Getafe – La Coruña 0:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:0 (kon.) | Vigo – Bilbao 0:1 (kon.) | Las Palmas – Granada 4:1 (kon.)
FC Barcelona
4:0 (2:0)
Real Betis
Streda 30.12.2015, 20:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 17. kolo

86
    Posledné striedanie zápasu. Na záverečné minúty nahradil Sergiho Roberta španielsky mladík Munir El Haddadi.

75
    Posledné striedanie hostí. Na záverečnú štvrťhodinu prichádza Rafael van der Vaart, ktorý nahradil Rubéna Castra.

67
    Druhé striedanie Barcelony. Brazílčan Adriano nahradil v zápase francúzskeho obrancu Jérémyho Mathieua.

57
    Prvé striedanie Barcelony. V zápase končí Sergio Busquets, ktorého nahradil Marc Bartra.

36
    Je tomu tak. Druhé vynútené striedanie Realu Betis. Heiko Westermann v zápase končí a na jeho miesto prichádza Didier Digard.

17
    Už v prvom polčase sme svedkami prvého striedania. Bruno González nemôže pokračovať v hre, a tak na jeho miesto prichádza German Pezzella.