Real Madrid – Sociedad 3:1 (kon.) | Levante – Malaga 0:1 (kon.) | Sevilla – Espanyol 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Eibar – Gijón 2:0 (kon.) | Getafe – La Coruña 0:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:0 (kon.) | Vigo – Bilbao 0:1 (kon.) | Las Palmas – Granada 4:1 (kon.)
Real Madrid
3:1 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Streda 30.12.2015, 16:00 • Santiago Bernabéu (Madrid) • Španielska LaLiga • 17. kolo

Zápas v Madride sa skončil. Druhý polčas priniesol tri góly, z toho dva skončili v sieti Realu Sociedad. V 49.minúte vyrovnal na 1-1 Bruma, no v 68. minúte vrátiť vedenie Realu Madrid pekným gólom Ronaldo, a v 86. minúte upravil na 3-1 Vázquez. Domáci boli v dnešnom stretnutí lepším tímom a zaslúžene zvíťazili. Ronaldo síce nepremenil jeden pokutový kop, no mrzieť ho to nemusí, pretože aj tak dvomi gólmi pomohol svojmu tímu k výhre nad Realom Sociedad. (17:51:58)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Loptu majú hráči Realu Sociedad, ktorí sa ešte snažia o zníženie nepriaznivého stavu.

90+2
    Ronaldo skúsil priamu strelu na bránu, ale jeho pokus bol veľmi nepresný. Nasleduje odkop brankára Rulliho.

90+1
    Po faule Bergaru na Balea budú domáci zahrávať priamy kop z 30 metrov. Pri lopte je už Cristiano Ronaldo.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, a lopta je už v strede ihriska.

89
    Marcelo hľadal spoluhráčov pred bránou Realu Sociedad, ale je z toho iba ďalší rohový kop.

88
    Real Madrid má loptu na svojich kopačkách a kontroluje záver zápasu. Hostia ešte bojujú, ale dnes to už zrejme stačiť nebude.

87
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Modrić, a nahradí ho Casemiro.
    86. Lucas VÁZQUEZ - 3:1

86
    Real Madrid dal gól! Bale poslal skvelý center do 16ky Realu Sociedad, ktorým našiel LUCASA VÁZQUEZA a ten nedal brankárovi Rullimu žiadnu šancu.

85
    Hráči Realu Sociedad držia loptu na útočnej polovici, ale zatiaľ sa všetko deje príliš ďaleko od domácej brány.

84
    Vázquez si urobil dobrú pozíciu na strelu, ale jeho pokus z 20 metrov bol zblokovaný. Loptu už majú hostia, ktorí sa rýchlo presúvajú na útočnú polovicu.

83
    Domáci smerovali do rýchleho protiútoku, ale Ronaldo si netrúfol na šprint proti dvom obrancom Realu Sociedad a akciu zabrzdil. Hráči Realu Sociedad mu loptu zobrali a hra sa presunula na polovicu domáceho tímu.

82
    Rohový kop hostí nepriniesol žiadnu príležitosť, a hra sa presunula do stredu ihriska.

81
    Po prihrávke do domácej 16ky sa vo veľkej príležitosti ocitol Pardo, ale jeho zblokovaná strela minula pravú žrď. Nasleduje rohový kop Realu Sociedad.

80
    Na opačnej strane akcia Realu Sociedad, ale brankár Navas mal ľahkú prácu. 55%-45% to je držanie lopty v doterajšom priebehu dnešného zápasu.

79
    Rohový kop Realu Madrid nepriniesol žiadnu príležitosť, ale spomalený záber ukázal, že po prihrávke od Vázqueza sa v sklze Martínez dotkol lopty rukou a domáci mali zahrávať pokutový kop. Rozhodcovia to však nevideli, a tak hra pokračuje ďalej.