Real Madrid – Sociedad 3:1 (kon.) | Levante – Malaga 0:1 (kon.) | Sevilla – Espanyol 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Eibar – Gijón 2:0 (kon.) | Getafe – La Coruña 0:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:0 (kon.) | Vigo – Bilbao 0:1 (kon.) | Las Palmas – Granada 4:1 (kon.)

7 Žlté karty 5

V dnešnom zápase sme sledovali trápenie dvoch tímov, v ktorom nakoniec vyhral tím hostí, keď sa v 78. minúte presadil z volného kopu Duda. Málaga CF si svoju výhru určite zaslúžila, počas zápasu bola lepším a aktívnejším tímom, naopak ich súper pokračuje v nevýrazných výkonoch a zachránenie sa v tejto sezóne bude asi pre nich malým zázrakom.

90+4

90+2
    Žltú kartu dostáva Nikolaos Karabelas (Levante UD).

90+1
    Rozhodca pridá zápasu ešte 3 minúty.

90
    Nordin Amrabat (Málaga) sa octil v offside, k lopte sa dostane súper.

89
    Žltú kartu dostáva Juanpi Añor (Málaga CF).

88
    Žltú kartu dostáva Deyverson (Levante UD).

88
    Žltú kartu dostáva Nordin Amrabat (Málaga CF).

88
    Simao (Levante) sa dopustil faulu, výhodu volného kopu bude mať súper.

87
    Žltú kartu dostáva Pedro López (Levante UD).

85
    Sledujeme hluché minúty v zápase, kde oba tímy zvádzajú boj o loptu v strede pola.

84
    Žltú kartu dostáva Duda (Málaga CF).

81
    Juanpi Anor (Málaga) si výborne nabehol na prihrávku do pokutového územia a vyslal strelu z prvej, ktorá smerovala do stredu brány a brankár si ju úspešne pokryl.
    78. DUDA - 0:1

78
    Málaga dala gól! DUDA sa presadil z volného kopu, jeho zakončenie do pravého dolného rohu prestrelilo bezmocného brankára domáceho tímu.