Novokuzneck – Omsk | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Novosibirsk – Barys | 5:1 (kon.) | | | Jugra Chanty-Mansijsk – Viťaz | 2:3 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Petrohrad | 4:5 (kon.) | | | Záhreb – Dinamo Minsk | 3:2 (po pr.) | | | Čeljabinsk – D. Moskva | 4:3 (po pr.) |
Ufa – S.Moskva | 1:2 (kon.) |
koniec po predl.
Traktor Čeljabinsk
4:3
(0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
Dynamo Moskva
49:28
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Dmitrij Višněvskij dostal menší trest, 2 minuty krosček.
|
|
43:31
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk: Anton Glinkin odpyká týmový trest, 2 minuty příliš mnoho hráčů na ledě.
|
|
26:03
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk: Alexej Kruchinin odpyká trest za brankáře Vasilije Demčenka, 2 minuty zdržování hry – vyhození puku přes ochranné sklo.
|
|
22:38
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk: Arťom Borodkin dostal menší trest, 2 minuty držení.
|
|
19:39
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Maxim Karpov dostal menší trest, 2 minuty sekání.
|
|
08:11
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk: Arťom Borodkin dostal menší trest, 2 minuty sekání.
|
|
05:17
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Maxim Solovjov dostal menší trest, 2 minuty faul kolenem.
|
Góly a asistencie:
22. Glinkin (Rybakov, Martynov), 34. Denisov (Růžička, Penkovskij), 47. Šarov (Kokujov), 61. Novák (Rybakov, Kokujov) – 5. Nikulin (Gorovikov), 37. Volkov (Cvetkov), 45. Brjukvin (Těreščenko, Nikulin)
Rozhodca: Alexej Bělov, Sergej Kulakov – Konstantin Gorděnko, Viktor Tomilov
Diváci: 7000
Nepremenená penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Demčenko (Francouz) – Novák, Pervyšin, Borodkin, Denisov, Quint, Šinin, Petrov, Martynov – Rybakov, Glinkin, Jakuceňa – Pestunov, Růžička, Penkovskij – Gubarev, Šarov, Kokujov – Osnovin, Kručinin, Afonasjevskij.
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Zalivin) – Hietanen, Solovjov, Robinson, Mironov, Višněvskij, Nikulin, Barancev – Těreščenko, Petružálek, Pestuško – Kokarev, Gorovikov, Brjukvin – Cvetkov, Volkov, Fjodorov – Babenko, Igumnov, Tarasov – Karpov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Zalivin) – Hietanen, Solovjov, Robinson, Mironov, Višněvskij, Nikulin, Barancev – Těreščenko, Petružálek, Pestuško – Kokarev, Gorovikov, Brjukvin – Cvetkov, Volkov, Fjodorov – Babenko, Igumnov, Tarasov – Karpov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Alexej Bělov, Sergej Kulakov – Konstantin Gorděnko, Viktor Tomilov
Diváci: 7000
Tomáš Reiner
@ReinyTom