Novokuzneck – Barys 2:6 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 0:3 (kon.) | Ufa – D. Moskva 2:0 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Jekaterinburg 3:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Novgorod – Petrohrad 6:5 (po pr.)
S.Moskva – Helsinki 1:3 (kon.) | Záhreb – Riga 0:3 (kon.) | HC Slovan – Dinamo Minsk 4:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Utorok 22.12.2015, 19:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

56:22
    Barker dostal dve minúty za podrazenie, Slovan sa bude musieť brániť početnej výhode hostí.

54:19
    Je po presilovke domácich, za podrazenie dostal dve minúty Jeglič.

54:16
    Glass dostal dve minúty za podrazenie, presilovka pre Slovan.

51:15
    Krajíček bude robiť spoločnosť Nogačovovi, keďže Glass dostal dve minúty za seknutie, Krajíček to ťažko znášal, za nešportové správanie dostal trest do konca zápasu. Na trestnú tak za neho usadol Michaľov, Dinamo ide do trojky.

50:40
    Nogačov je tam dnes tiež po druhýkrát, teraz však za nedovolené bránenie.

39:52
    Na strane domácich dostal dve minúty Nagy za faul lakťom, Koľcov dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.
    37:07 Lušňákov gól neplatil, navyše rozhodcovia nariadili trest pre hráčsku lavičku Slovana

37:07
    Lušňák síce dosiahol gól z ľavej strany, keď puk prepadol Glassovi do bránky, predtým však arbitri hru prerušili, príliš veľa hráčov na ľadovej ploche, trest odsedí Skalický.

32:55
    Valach dostal dve minúty za hákovanie a sily na ľadovej ploche sa na čas vyrovnajú, hráme štyria proti štyrom.

32:12
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dostal trest v trvaní dve + dve minúty Komarov, keď zostrelil v rohu klziska za bránkou Brusta Barkera.

28:05
    Krajíček putuje na trestnú, dnes už druhýkrát, teraz však za krosček. Presilovku si zahrá Slovan.

23:17
    Skokan odkorčuľoval na trestnú lavicu, dostal dve minúty za seknutie, presilovku si zahrá Dinamo.

21:40
    Starosta oslabil svoj tím, za podrazenie vyfasoval menší trest v trvaní dvoch minút.

15:58
    Krajíček ukončil presilovku hostí, dostal dve minúty za podrazenie, sily na ľade sa vyrovnajú.

15:34
    Barker ukončil aktivitu hostí za bránkovou čiarou domácich krosčekom, arbitri ho poslali na lavicu hanby, menší trest, dve minúty.
    12:04 Nagy opečiatkoval žrď bránky Glassa

12:04
    Za držanie dostal trest v trvaní dvoch minút Nogačov, presilovku si zahrá Slovan.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 14. Viedenský (Barker, Kundrátek), 36. Viedenský (Kašpar, Kundrátek), 41. Nedorost (Kašpar, Kundrátek), 53. Kundrátek (Barker, Kašpar) – 24. Cheechoo (Ellison, Vesce), 39. Cheechoo (Koľcov, Ellison)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Kundrátek, Barker, Švarný, Starosta, Valach, Mihalik, Sersen (A) – Kašpar, Viedenský, Nedorost – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Leblanc, Surový (C), Bartovič – Skalický, Lušňák, Skokan
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Šinkevič, Nogačov, Filičkin, Krajíček, Znacharenko, Gunderson, Ustinenko – Materuchin, Kaľužný (C), Stepanov – Vesce, Ellison, Cheechoo (C) – Meleško, Drozd, Komarov – Pavlovič, Koľcov (A), Michaľov

Rozhodca: Kadyrov, Naumov – Parfionov, Sysujev

Diváci: 10.055