Trnava – Senica 3:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Humenné – Bardejov 3:8 (kon.)
Prešov – Lipt. Mikuláš 7:5 (kon.) | Nové Zámky – Michalovce 5:4 (po pr.) | Detva – Topoľčany 2:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
7:4 (4:1, 2:1, 1:2)
HK 95 Považská Bystrica
Utorok 22.12.2015, 17:00 • Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Koniec zápasu. (19:08:53)

57:35
    Nedovolené bránenie v hre.

56:38
    Koky sám na bránu, ale zastavil ho hostujúci obranca.

55:00
    Hrá sa pokračuje nervózne. Hraje sa na oboch stranách.

52:20
    Domáci si zobrali Time-Out.

52:19
    Považská Bystrica dala ďalší gól!
    Domáci sa nestihli spamätať a následne dostali ďalší gól.

51:37
    Považská Bystrica dala gól!
    Ligas prešiel cez obranu a zakončil.

50:00
    Domáci nevyužili presilovku.

47:41
    Domáci boli v útočnom pásme, no tvrdý faul od Balušíka prerušil hru.

44:30
    Faul kolenom

43:40
    Spišská Nová Ves dala gól! Ako sa vraví nedáš dostaneš, prvá strela na bránu hostí v poslednej tretine Findura krásne zakončil.

42:15
    Hostia nastúpili do tretej tretiny s vysokým nasadením.

41:00
    Hostia majú puk pod kontrolou už od začiatku poslednej tretiny.

40:01

Pred poslednou tretinou prebieha na ľadovej ploche tombola.

40:00

38:24
    Hráč Považskej Bystrice znova dokázal prejsť cez domácu obranu, kde sa pokúšal streliť gól. Domáci brankár ukázal ďalší krásny zákrok, ktorá ho trafila a puk bol zastavený na ochrannej sieti.

35:31
    Hráč Považskej Bystrice prešiel cez domácu obranu, kde sa pokúšal streliť gól. Domáci brankár ukázal krásny zákrok a zachytil strelu.

34:45
    Domáci prešli do súperovej tretiny, ale neboli tam dlho pretože stratili puk a následne bránili protiútok.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Findura (Môcik, Bdžoch), 10. Giľák (Hamráček), 12. Lesňák (Giľák), 17. Lesňák (Bdžoch, Cvengroš), 24. Hamráček (Lesňák, Giľák), 26. Koky (Findura), 44. Findura (Zwick) – 14. LIGAS, 30. Koleda (Kubín), 52. Ligas (Rufati), 53. Valo (Prášek, Balušík)

HK Spišská Nová Ves: Borároš – Bdžoch, Cvengroš, Hrubý, Jančí, Janovčík, Osuský, M. Findura, P. Findura, Giľák, Hamráček, Ištocy, Koky, Lapšanský, Lesňák, Môcik, Podsedlý, Zwick.
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Niník, Prášek, Ligas, Rufati, Šťastný, Zlocha, Balušík, Dubeň, Koleda, Švantner, Trenčan, Mravec, Hudec, Kubín, Valo.

Rozhodca: Valach – Ševčík, Drblík