Trnava – Senica 3:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Humenné – Bardejov 3:8 (kon.)
Prešov – Lipt. Mikuláš 7:5 (kon.) | Nové Zámky – Michalovce 5:4 (po pr.) | Detva – Topoľčany 2:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
7:4 (4:1, 2:1, 1:2)
HK 95 Považská Bystrica
Utorok 22.12.2015, 17:00 • Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Koniec zápasu. (19:08:53)

57:35
    Nedovolené bránenie v hre.

56:38
    Koky sám na bránu, ale zastavil ho hostujúci obranca.

55:00
    Hrá sa pokračuje nervózne. Hraje sa na oboch stranách.

52:20
    Domáci si zobrali Time-Out.

52:19
    Považská Bystrica dala ďalší gól!
    Domáci sa nestihli spamätať a následne dostali ďalší gól.

51:37
    Považská Bystrica dala gól!
    Ligas prešiel cez obranu a zakončil.

50:00
    Domáci nevyužili presilovku.

47:41
    Domáci boli v útočnom pásme, no tvrdý faul od Balušíka prerušil hru.

44:30
    Faul kolenom

43:40
    Spišská Nová Ves dala gól! Ako sa vraví nedáš dostaneš, prvá strela na bránu hostí v poslednej tretine Findura krásne zakončil.

42:15
    Hostia nastúpili do tretej tretiny s vysokým nasadením.

41:00
    Hostia majú puk pod kontrolou už od začiatku poslednej tretiny.

40:01

Pred poslednou tretinou prebieha na ľadovej ploche tombola.

40:00

38:24
    Hráč Považskej Bystrice znova dokázal prejsť cez domácu obranu, kde sa pokúšal streliť gól. Domáci brankár ukázal ďalší krásny zákrok, ktorá ho trafila a puk bol zastavený na ochrannej sieti.

35:31
    Hráč Považskej Bystrice prešiel cez domácu obranu, kde sa pokúšal streliť gól. Domáci brankár ukázal krásny zákrok a zachytil strelu.

34:45
    Domáci prešli do súperovej tretiny, ale neboli tam dlho pretože stratili puk a následne bránili protiútok.

32:43
    Hostujúci hráč išiel sam na bránu, trafil brankára a puk skončil na ochrannej sieti.

30:44

29:52
    Považská Bystrica dala prekvapujúci gól!

29:07
    Domáci sú už dlhší čas pri bráne hostí, no strela na bránu sa nepodarila.

28:06
    Domáci získali puk a vystrelili na bránu hostí, ale brankár Buliš zakročil.

27:15
    Hostia sú v útočnom pásme.

25:07
    Spišská Nová Ves dala gól. Koky dostal prihrávku od Finduru a prebojoval sa až ku bráne, kde prekvapil vystriedaného brankára.

23:10
    Hosti striedali brankárov Mikoláš odišiel na striedačku a nahradil ho Buliš.

23:10
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Po krásnej prihrávke od Lesňáka zakončuje situáciu strelou Hamráček

22:40
    Osuský si odsedel svoj trest a vrátil sa na ľadovú plochu.

22:00
    Hostia sa dostavajú pred domácu bránku. A snažia sa využiť presilovku.

20:30

20:01

Po prvej tretine na ľade sú budúce hokejové legendy z tímu Little Warriors.

20:00

18:19
    Hráč hostí je vylúčený za podrazenie.

18:08
    Hostia strelili na bránu, ale Borároš zakročil.

16:15
    Gól strelil LESŇÁK. Asistencie Bdžoch, Cvengroš.

14:25
    za seknutie.

14:00
    Považská Bystrica ukázala tiež, že ich tím vie dať gól.

11:40
    Spišská Nová Ves dala gól! Gól strelil LESŇÁK. Asistencie Giľák.

11:00
    Domáci hráči mohli dať gól do prázdnej bránky.

09:06
    Spišská Nová Ves dala gól! Glľák ušiel sám na bránu a následne ukázal divákom krásny gól.

08:00
    Domáci v súperovej tretine mali veľa šancí na gól, ale Mikoláš ukázal perfektné zákroky.

06:54
    Spišská Nová Ves dala gól! A následne bol ľad zasypaný plišákmi.

06:03
    Hostia sa snažia odísť z ich tretiny, ale nepodarilo sa im, pretože prihrávka nastrelená dopredu nemala majiteľa a tak sa mali hosti zakázané uvoľnenie.

05:38
    Hráč tímu Spišská Nová Ves, František Koky minul bránu.

03:40
    Hráč domáceho tímu Môcik bol sám s pukom pred brankárom hostí, no neuspel, bránku minul.

00:01

Hráči sa zhromažďujú v strede ľadovej plochy na úvodnom vhadzovaní.

Ako uvítací výbor máme na ľadovej ploche, budúce hokejové nádeje Little Warriors, ktorý práve vítajú obe tímy.

Obe mužstvá sú už na rozcvičke.

HK Spišská Nová Ves: Borároš – Bdžoch, Cvengroš, Hrubý, Jančí, Janovčík, Osuský, M. Findura, P. Findura, Giľák, Hamráček, Ištocy, Koky, Lapšanský, Lesňák, Môcik, Podsedlý, Zwick.

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Niník, Prášek, Ligas, Rufati, Šťastný, Zlocha, Balušík, Dubeň, Koleda, Švantner, Trenčan, Mravec, Hudec, Kubín, Valo.

Rozhodca: Valach – Ševčík, Drblík.

Dnes sa hrá na Spiši plyšákový zápas.
    „Kto príde v utorok na hokej s plyšákom, má vstup zdarma. Stačí pri vstupe ukázať plyšáka a po našom prvom góle ho hodiť na ľad. Verím, že ľudia nájdu doma veľa plyšákov a tak všetci spoločne potešíme deti v spišskonovoveskej nemocnici,“ pozval ľudí na hokej riaditeľ HK Spišská Nová Ves Ľubomír Vaic.

Dobrý skutok pred Vianocami je zo strany spišskonovoveských hokejistov a funkcionárov chvályhodný krok, ale pozerať treba aj na tabuľku. Po domácej prehre s Topoľčanmi odchádzali najvernejší fanúšikovia zo stretnutia poriadne rozladení.
    Herný prejav Spišiakov bol veľmi zlý, o niečo lepšie to bolo naposledy v Michalovciach a teraz proti Považskej Bystrici sa nič iné ako víťazstvo ani neočakáva. Súper Novovešťanov je na chvoste tabuľky a tak domáci sú jednoznačným favoritom.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Findura (Môcik, Bdžoch), 10. Giľák (Hamráček), 12. Lesňák (Giľák), 17. Lesňák (Bdžoch, Cvengroš), 24. Hamráček (Lesňák, Giľák), 26. Koky (Findura), 44. Findura (Zwick) – 14. LIGAS, 30. Koleda (Kubín), 52. Ligas (Rufati), 53. Valo (Prášek, Balušík)

Rozhodca: Valach – Ševčík, Drblík