Trnava – Senica 3:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Humenné – Bardejov 3:8 (kon.)
Prešov – Lipt. Mikuláš 7:5 (kon.) | Nové Zámky – Michalovce 5:4 (po pr.) | Detva – Topoľčany 2:1 (kon.)
HK Gladiators Trnava
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
HC Dukla Senica
Utorok 22.12.2015, 17:00 • Zimný štadión Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Obrovská dráma, celý zápas bol veľmi vyrovnaný, ale Senica rozhodla o svojej výhre v predposlednej minúte! Ďakujeme za pozornosť. (19:09:36)

59:35
    Miroslav Hála ostáva na striedačke, Trnava to skúsi v šiestich!

58:15
    Senica dala gól!
    RASTISLAV VEREŠ vracia Senicu do vedenia 105 sekúnd pred koncom tretej tretiny!
    Asistencia: Peter Penák.

52:05
    Dráma pokračuje, GARIP SALIJI vyrovnáva!
    Asistencia: Petr Řezač.

48:55
    Trnava dala gól!
    MICHAL GLEMBA prekonáva Račka a domáci tak sú opäť vo vedení!
    Asistencie: Andrej Mrázik a Martin Čunderlík.

45:53
    Ani v tejto presilovke gól nepadol.

Dnešné stretnutie sleduje 315 divákov.

43:53
    Dlho jej to ale nevydržalo, do oslabenia ju podrazením posiela Urban Demo.

42:22
    Trnava hrá v plnom počte.

40:22
    Trnava bude hrať v oslabení po seknutí Jozefa Reha.

40:01

Strely na bránu v druhej tretine 12:7, priebežne 22:14.

40:00

38:59
    Martin Baran dostáva trest za podrazenie, no zároveň aj osobný trest za nešportové správanie.

33:48
    Pavol Pavešic dostáva dve minúty za zovretie puku.

31:22
    A opäť je vyrovnané! Postaral sa o to VALERIJ KŇAZEV.
    Bez asistencie.

28:08
    Fian je na ľade, stále sme nevideli gól v presilovke.

26:08
    Rudolf Fian si pôjde na dve minúty oddýchnuť po nedovolenom bránení v hre.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Kovaľ (Jurák, Schmidt), 26. Reho (Mrava, Lukačovič), 49. Glemba (Mrázik, Čunderlík) – 3. Videlka (Dvonč, Dobrý), 32. Kňazev, 53. Saliji (Řezač), 59. Vereš (Penák)

HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, Mi. Imrich, U. Demo, A. Mrázik, Marek Hronec, M. Lukačovič, M. Hutár – Kovaľ, D. Schmidt, Jurák – Glemba, M. Čunderlík, P. Barinka – M. Baran, Mi. Peško, Domaev – D. Okoličány, S. Ševčík, Mrava.
    HC Dukla Senica: J. Račko – Fian, Pavešic, M. Šimon, P. Kotzman, K. Grman, Šohajda – M. Romančík, R. Vereš, Kňazev – F. Pekarčík, G. Saliji, Řezač – R. Dvonč, Videlka, Dobrý – M. Daniel, Penák.

Rozhodca: Píšťanský – Krajčík, Nosek