Rayo Vallecano – Malaga 1:2 (kon.) | Eibar – Valencia 1:1 (kon.) | Atlético Madrid – Bilbao 2:1 (kon.)
Villarreal – Real Madrid 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:0)
Malaga CF
Nedeľa 13.12.2015, 12:00 • Estadio del Rayo Vallecano (Madrid) • Španielska LaLiga • 15. kolo

85
    Posledné striedanie v zápase znamená, že zápas nedohrá Bangoura, svojmu tímu prichádza pomôcť Quini.

83
    Prichádza posledné striedanie na strane Malagy, ihrisko opustil Pablo Fornals, na zhruba desať minút nastúpi Añor.

70
    Druhé striedanie na strane Vallecana, ihrisko tentoraz opustil Pablo Hernández, opačným smerom vybieha Manucho Gonçalves.

62
    Na inkasovaný gól okamžite reaguje domáci tréner striedaním, ihrisko opustil Bébé, ktorý bol od záveru prvého polčasu takmer neviditeľný, jeho miesto zaujme Adri Embarba.

58
    Ide o dvojité striedanie, zápas predčasne končí aj pre Filipenka, toho vystrieda Charles.

58
    Prichádza prvé striedanie na strane Malagy, ihrisko opúšťa Duda, jeho miesto zaujme Recio.

Andrej Marienka

Góly: 7. Guerra – 59. Charles, 87. Čop

Karty:   90+5. Guerra (VLL) – 31. Čop (MLG), 37. Albentosa (MLG)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 10:10. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 7:4. Fauly: 12:17.
    Rayo Vallecano: Y. Rodríguez – Tito, D. Llorente, Amaya, N. Martínez – Trashorras (C), Jo. Sánchez – Bangoura (85. Quini), P. Hernández (70. Manucho), Bébé (62. Embarba) – Guerra.
    Náhradníci: Carlos – Dorado, Quini, O. Cissé, Embarba, Miku, Manucho.

Malaga CF: Kameni – Rosales, Albentosa, Weligton, Miguel Torres – Fornals (83. Añor), Filipenka (58. Charles) – Duda (C) (58. Recio), N. Amrabat, J. P. Carlos – Čop.
    Náhradníci: Ochoa – Boka, Recio, Añor, Ontiveros, Charles, Santa Cruz.

Rozhodca: Clos Gómez – Javier Aguilar, Luis Marco