Liége – Brugge 2:0 (kon.) | Sint-Truiden – Gent 0:2 (kon.) | Anderlecht – Oostende 1:1 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
1:1 (0:0)
KV Oostende
cz Nedeľa 13.12.2015, 20:00 • Stade Constant Vanden Stock, Brusel • Belgická Jupiler Pro League • 19. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:59:02)

Zápas je u konce a body se dělí. Ve druhé půli jsme se konečně dočkali branek, ta první přišla prakticky ihned po návratu z šaten. Ve 47. minutě se technickou ranou prosadil domácí Suárez a vypadalo to, že by se Anderlecht mohl dočkat tříbodového zisku. Tohle ale platilo jen do 76. minuty. O minutu dříve dostal druhou žlutou a tedy i červenou kartu domácí Mbodji a Berrier z následného přímého kopu krásně srovnal. Více branek se už diváci nedočkali, takže utkání skončilo výsledkem 1:1. Anderlechtu tak stále patří čtvrtá příčka se 34 body, třetí Oostende má o bod více.

90+4

90+3
    Faul Sylly před pokutovým územím Oostende, hosté posílají míč co nejdále od branky.

90+2
    Hostující Capon schytal kopanec od N'Sakaly, rozhodčí to jako faul nevyhodnotil, domácí vhazují.

90+1
    Hraje se u středu hrací plochy, ani jeden tým nechce udělat chybu.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Anderlecht neúspěšně buší na obranná vrata hostů...

88
    Hosté vystřídali, Zoro Cyriac má dnes splněno, zakope si Michiel Jonckheere.

88
    Z dálky se do míče opřel hostující Jali, míč skončil na tribuně za domácí brankou.

87
    Deschacht rozehrál přímý kop, míč propadl na pokutové území, kde se jej neúspěšně pokusil zasáhnout Sylla. Ovono už rozehrává.

86
    A nyní si poradil s centrem z pravého křídla.

86
    Ovono se vydal ze své brankové čáry, musel do kličky a nakonec byl rád, že se mu podařilo odkopnout. Sice do zámezí, ale dal svým spoluhráčům čas se vrátit.

85
    Faul na půlce, míč patří Anderlechtu.

84
    Proto vystřihl povedený zákrok proti střele z dálky, domácí už pospíchají do protiútoku.

83
    Vzápětí přišla i poslední změna domácích, Dennise Praeta nahradil Dodi Lukebakio.

82
    Druhá změna Anderlechtu, Stefano Okaka je už na lavičce, novým hráčem se stal Idrissa Sylla.

81
    Na míč si nabíhal Defour, unikl ofsajdové pasti, jenže zakončení bylo slabé a skončilo u gólmana hostů.