Utrecht – Amsterdam 1:0 (kon.) | Zwolle – Alkmaar 2:1 (kon.) | Groningen – Feyenoord 1:1 (kon.)
Heracles – Arnhem 1:1 (kon.)
PEC Zwolle
2:1 (2:0)
AZ Alkmaar
cz Nedeľa 13.12.2015, 14:30 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Holandská Eredivisie • 16. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:10. (16:28:58)

Je tu konec utkání mezi PEC ZWOLLE a AZ ALKMAAR. Domácí potvrdili roli menšího favorita a poráží Alkmaar 2:1. Ve 36. minutě otevřel skóre Mennig,poté se v první minutě nastavení výstavně trefil Ehizibue a první poločas tak skončil 2:0. Ve druhém poločase byli aktivnější domácí hráči, branka se jim ale vstřelit nepodařila. Ve třetí nastavené minutě druhého poločasu se ještě trefil Tanković a snížil na konečný stav 2:1. Přeji hezký zbytek neděle a nashledanou.

90+3

90+3
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Tak hosté nakonec snižují! V posledních sekundách krásnou střelou snížil MUAMER TANKOVIĆ. Stav utkání 2:1.

90+3
    Fanoušci si závěr utkání vychutnávají.

90+2
    Hosté se ještě snaží něco vymyslet, obrana to ale zvládá a míče odkopává.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 12120 diváků!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 3 minuty!

90
    Domácí už nikam nechvátají a v klidu rozehrávají.

89
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Boban Lazić.

87
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Wouter Marinus, přichází Sander Thomas.

85
    Hra je přerušena, na hřišti zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů.

85
    Žlutou kartu dostává Alireza Jahanbakhsh (AZ Alkmaar).

84
    Rozehráli ho ale nakrátko a o míč poté přišli.

84
    Faulovali domácí a hosté mají k dispozici přímý kop.

82
    I s nějakým nastavením před sebou máme posledních 10 minut, uvidíme, jestli se některému týmu podaří vstřelit branku.

81
    Dlouhý balón domácích pouze prosvištěl obranou hostů a končí za čarou, odkopávat tak může Coutinho.

80
    Tak tohle je neodpustitelné! Hostující útočník byl sám před prázdnou brankou, ale přestřeluje, obrovská škoda pro hosty.