Rayo Vallecano – Malaga 1:2 (kon.) | Eibar – Valencia 1:1 (kon.) | Atlético Madrid – Bilbao 2:1 (kon.)
Villarreal – Real Madrid 1:0 (kon.)
SD Eibar
1:1 (1:0)
Valencia CF
Nedeľa 13.12.2015, 16:00 • Estadio Municipal de Ipurua • Španielska LaLiga • 15. kolo

Zápas v Eibare sa skončil. Druhé dejstvo bolo veľmi zaujímavé, a okrem vyrovnávajúceho gólu prinieslo aj dve červené karty. V 63. minúte videl Orbán druhú žltú kartu, a Valencia hrala už iba s 10 hráčmi. Saúl však nepremenil pokutový kop, a tak hostia stále prehrávali iba o jeden gól. To sa však zmenilo v 85. minúte keď si Juncá strelil vlastný gól a bolo vyrovnané. V 93. minúte videl červenú kartu Ramis, ale z následného priameho kopu poslal Enrich loptu tesne vedľa pravej žrde domácej brány. Bol to teda napínavý zápas, ktorý sa nakoniec končí deľbou bodov.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:52:04)

90+4

90+4
    Enrich poslal loptu z priameho kopu tesne vedľa pravej žrde!

90+3
    Počet hráčov na hracej ploche sa predsa len vyrovnal. Po faule Ramisa budú hostia zahrávať priamy kop z 20 metrov. Bude to posledná šanca v dnešnom zápase.

90+2
    Ramis vidí červenú kartu po faule na prenikajúceho Alcácera.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času prináša iba nevydarenú strelu Capu. Nasleduje odkop od brány Valencie.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Valencie, ktorí budú ofsajde Eibaru zahrávať priamy kop na vlastnej polovici.

89
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Keko, a nahradí ho Hajrović.

89
    Tri rohové kopy za sebou nepriniesli úspech, a celá akcia Eibaru končí po neúspešnej práci Enricha.

88
    Po siedmom prišiel aj ôsmy rohový kop, a Negredo posiela loptu na deviaty rohový kop. Tentokrát z opačnej strany.

87
    Eibar sa snaží o rýchlu odpoveď, a bude zahrávať siedmy rohový kop v dnešnom zápase.
    85. David Juncà (EIB)

85
    Valencia dala gól! Je vyrovnané! Hostia sa po zlepšenom výkone dočkali odmeny v podobe vyrovnávajúceho gólu. Domácich to môže mrzieť dvojnásobne, pretože hostia sa tešia po vlastnom góle, ktorý si strelil JUNCÁ.

85
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Saúl Berjón, a nahradí ho Inuj.

84
    Fuego vidí žltú kartu za protesty.

83
    Valencia predvádza s 10 hráčmi lepší výkon, ako v prvom polčase keď bola v kompletnom zložení. Na výhru to už zrejme stačiť nebude, ale remíza nie je nereálna.

82
    Cancelo skúsil priame ohrozenie brankára Riesga, ale jeho technický pokus skončil tesne nad bránou.