Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Amsterdam – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – Solún 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Neapol – Brugge 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dnipropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Lisabon – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skenderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Bazilej 1:2 (kon.) | Lech Poznań – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Partizan – Alkmaar 3:2 (kon.) | Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:1)
Rosenborg BK
Štvrtok 17.09.2015, 21:05Európska liga • Skupina G

Napínavé stretnutie je na konci. Po vyrovnanom priebehu sa body delili. Prvý polčas priniesol zaujímavé futbalové divadlo, diváci videli dva góly a peknú hru z oboch strán. Po obrátke sme už toľko futbalovej krásy nevideli, napriek tomu si oba celky pripísali ešte po góle. Po nerozhodnom skóre si obe mužstvá pripisujú do tabuľky jeden bod.
    Od nás je to na dnes všetko, ďakujeme za priazeň a zostaňte so stránkou Onlajny.eu aj naďalej. Prajeme pekný večer. (22:59:21)

90+3

90+3
    Beží nám posledná minúta stretnutia.

90+2
    Teraz sa snažili Nóri vybojovať roh, no bude to len odkop od Ruffierovej brány.

90+1
    Hostia zvýšili aktivitu a skúšajú niečo vymyslieť.

90
    Končí sa nám riadny hrací čas. Nadstavovať sa budú tri minúty.

89
    Ožili aj tribúny, ktoré si prajú ešte jeden zásah v sieti hostí.
    87. Nolan ROUX - 2:2

87
    AS Saint-Étienne dáva gól! Domáci si za snahu zaslúžili vyrovnanie. Faul na Beriča z penalty nemilosrdne potrestal NOLAN ROUX.

85
    Sall vidí žltú kartu.

84
    Francúzom sa čas na vyrovnanie kráti. Navyše si stále musia dávať pozor na Rosenbort, ktorého hráči hrozia prevažne z brejkov.

83
    Hráči St. Étienne sa dočkali gólu. Po štandardnej situácii sa k lopte dostal Sall, prekonal Hansena. Na štadióne vypukol gejzír radosti, no zbytočne. Domáci hráč bol v ofsajde.

81
    Obrovská šanca Rosenborgu. Do otvorenej obrany po ľavej strane vnikol Mikkelsen, ale z dobrej pozície bránu netrafil.

80
    Zelení jednoducho už musia útočiť. Čas sa im kráti. Gól vo svojej sieti rozhodne nečakali.
    78. Jonas SVENSSON - 1:2

78
    Tím Rosenborg práve strelil gól! Nečakaný moment, ktorý zmrazil celý štadión. Hostia zahrávali priamy kop. Vysoká lopta do pokutového územia sa odrazila až k JONASOVI SVENSSONOVI, ktorý z hranice ofsajdu rozvlnil sieť.

76
    Striedajú aj domáci. Lemoina strieda Pajot.

76
    Helland dnes končí, prichádza de Lanlay.

75
    Po prestávke je to naďalej futbalová nuda. Čo nám prinesie záverečná štvrťhodina?

74
    Obraz hry sa nemení. Platonický tlak má AS St. Étienne, hostia čakajú na brejky, no zatiaľ im ani jeden nevyšiel.

Milan Gončár

Góly: 4. Berić, 87. Roux (pen.) – 16. Mikkelsen, 78. J. Svensson

Karty:   52. Clément (SET), 61. Eysseric (SET), 85. Bayal Sall (SET) – 28. Skjelvik (RSN), 30. J. Svensson (RSN), 56. Midtsjø (RSN)

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Monnet-Paquet (71. Bamba), Lemoine (76. Pajot), Clément, Eysseric (65. Corgnet) – Berić, Roux.
    Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson, Eyjólfsson, Skjelvik, Midtsjø – Jensen (C), Selnæs, Konradsen – Helland (76. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.

Rozhodca: Dingert – Pickel, Bornhorst (všetci Nemecko)