Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Amsterdam – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – Solún 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Neapol – Brugge 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dnipropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Lisabon – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skenderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Bazilej 1:2 (kon.) | Lech Poznań – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Partizan – Alkmaar 3:2 (kon.) | Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:1 (2:1)
FK Karabach
Štvrtok 17.09.2015, 21:05 • White Hart Lane, London • Európska liga • Skupina J

Je za nami prvé stretnutie skupiny J, v ktorom si merali sily Tottenham Hotspur – FK Karabach. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 2:1. V druhom polčase sme sa dočlai len jediného gólu, o ktorý sa postaral smoliar Lamela. Tomu sa konečne podarilo vyhnúť ofsajdu, netrafiť tyč a vsietiť gól. Favorit tak potvrdil rolu favorita a Karabach sa síce nebezpečne ale bez šance díval.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prejem príjemný zvyšok dňa. (22:57:28)

90+3

90+3
    Skúšal to aj Alli, no ani tento futbalista nedostal loptu v závere zápasu za chrbát gólmana Karabachu.

90+2
    Winksova kolmica na Lamelu bola pridlhá. Gól s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíme ani na jednej strane.

90+1
    Rohový kop nepriniesol ani gól na 3:2. Tottenham sa oslobodil a my už smerujeme rýchly protiútok.

90+1
    Žltú kartu dostáva Míchel (FK Karabach).

90+1
    Nadstavujú sa +3 minúty.

90
    V závere polčasu uvidíme ešte rohový kop Karabachu po Reynaldovom snažení a následnom zblokovanom centri.

88
    3:1. Pochybujem, že Karabach výkonom aký vidíme v druhom polčase dokáže zmeniť stav.

87
    Nervy pracujú a rozdávajú sa ďalšie žlté karty. Na domácej strane ju vidí Alli a za hostí Sadiqov.
    86. Érik LAMELA - 3:1

86
    Tottenham dal gól!
    ÉRIKOVI LAMELOVI sa to konečne a dá sa povedať, že zaslúžene podarilo. Tentokrát sa po Kaneovej kolmici nejednalo o ofsajd a Lamela tak mohol poľahky prelobovať gólmana Karabachu.

85
    Žltá karta aj pre nedočkavého Šehića.

84
    Tak v závere druhého polčasu vidíme dve žlté karty za nejaké tie postrkovačky. Jednu vidí domáci Lamela a druhú Medvedev.

83
    Na opačnej strane to bol Armenteros. Ten nie moc razantne zakončil. Lopta nenašla priestor medzi troma žrďami.

82
    Lamelova kľučka a následné zakončenie bolo úplne zbytočné. Stredový hráč Tottenhamu sa nachádzal v tesnom ofsajde.

81
    Harry Kane poslal do šance Roseho. Ten nečakane takmer od rohovej zastávky krížne vypálil a treba podotknúť, že jeho strele chýbali len centimetre.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 10 minút a Karabach má pred sebou ťažkú úlohu.

80
    Striedanie v tíme FK Karabach: z ihriska odchádza Dani Quintana, prichádza Míchel.
    Striedanie v tíme FK Karabach: z ihriska odchádza Afran Ismajilov, prichádza Alharbi El Jadeyaoui.

79
    Posledné minútky je to skôr futbalová nuda. Cýba tomu to správne korenie v podobe strely/gólu.