Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Amsterdam – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – Solún 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Neapol – Brugge 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dnipropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Lisabon – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skenderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Bazilej 1:2 (kon.) | Lech Poznań – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Partizan – Alkmaar 3:2 (kon.) | Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:1)
Rosenborg BK
Štvrtok 17.09.2015, 21:05Európska liga • Skupina G
    87. Nolan ROUX - 2:2

87
    AS Saint-Étienne dáva gól! Domáci si za snahu zaslúžili vyrovnanie. Faul na Beriča z penalty nemilosrdne potrestal NOLAN ROUX.

85
    Sall vidí žltú kartu.

83
    Hráči St. Étienne sa dočkali gólu. Po štandardnej situácii sa k lopte dostal Sall, prekonal Hansena. Na štadióne vypukol gejzír radosti, no zbytočne. Domáci hráč bol v ofsajde.

81
    Obrovská šanca Rosenborgu. Do otvorenej obrany po ľavej strane vnikol Mikkelsen, ale z dobrej pozície bránu netrafil.
    78. Jonas SVENSSON - 1:2

78
    Tím Rosenborg práve strelil gól! Nečakaný moment, ktorý zmrazil celý štadión. Hostia zahrávali priamy kop. Vysoká lopta do pokutového územia sa odrazila až k JONASOVI SVENSSONOVI, ktorý z hranice ofsajdu rozvlnil sieť.

76
    Striedajú aj domáci. Lemoina strieda Pajot.

76
    Helland dnes končí, prichádza de Lanlay.

71
    Monnet-Paquet dnes dohral, mení ho Bamba.

65
    Prvá zmena duelu. Zahrá si Corgnet, mení Eysserica.

61
    Eysseric pri útočnej snahe fauloval a rozhodca ho "odmenil".

56
    Midtsjø F. fauloval Eysserica a vidí žltú kartu.

52
    Clément v strede poľa zbytočne fauloval a vidí žlté napomínanie.

44
    V druhej polovici prvého polčasu patrí hra jednoznačne domácim. Lemoine to teraz skúsil z poriadne veľkej diaľky. Hansen sa po lopte musel natiahnuť, ale zasahovať nezasahoval.

37
    Obrovská šanca domácich, ktorí mohli pridať druhý gól. Roux poslal výborný center z pravej strany na Monnet-Paqueta, ale ten nedokázal trafiť priestor brány.

30
    Svensson fauloval a podobne ako jeho spoluhráč Skjelvik, vidí žltú kartu.

28
    Skjelvik fauloval a vidí prvú žltú kartu duelu.

24
    Ďalekonosná strela Rouxa našla iba pripraveného Hansena.
    16. Tobias MIKKELSEN - 1:1

16
    Tím Rosenborg práve strelil gól! Veľká diera v obrane AS, ktorú Nóri nemilosrdne trestali. TOBIAS MIKKELSEN sa dostal za obranu domácich, zoči-voči Ruffierovi nezaváhal a vyrovnal.
    4. Robert BERIĆ - 1:0

4
    AS Saint-Étienne dáva gól! Perfektný úvod z domácej strany. Loptu potiahol Clerc, poslal ju na pravú stranu na Rouxa. Ten poslal prízemnú prihrávku na hranicu ofsajdu, na ktorú už čakal ROBERT BERIČ a poľahky otvoril skóre.

Milan Gončár

Góly: 4. Berić, 87. Roux (pen.) – 16. Mikkelsen, 78. J. Svensson

Karty:   52. Clément (SET), 61. Eysseric (SET), 85. Bayal Sall (SET) – 28. Skjelvik (RSN), 30. J. Svensson (RSN), 56. Midtsjø (RSN)

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Monnet-Paquet (71. Bamba), Lemoine (76. Pajot), Clément, Eysseric (65. Corgnet) – Berić, Roux.
    Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson, Eyjólfsson, Skjelvik, Midtsjø – Jensen (C), Selnæs, Konradsen – Helland (76. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.

Rozhodca: Dingert – Pickel, Bornhorst (všetci Nemecko)