Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Amsterdam – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – Solún 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Neapol – Brugge 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dnipropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Lisabon – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skenderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Bazilej 1:2 (kon.) | Lech Poznań – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Partizan – Alkmaar 3:2 (kon.) | Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:1 (0:0)
Liverpool FC
Štvrtok 17.09.2015, 19:00 • Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux • Európska liga • Skupina B

Skončil sa teda zápas Európskej ligy medzi Girondins Bordeaux a FC Liverpool. Hostia viedli od 66. minúty zásluhou Lallana, no domáci vyrovnali v 81. minúte gólom Jussieho. My vám pre dnešok ďakujeme za pozornosť a veríme, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. Dobrú noc. (20:53:39)

90+3

90+2
    Bordeaux sa ešte v závere zápasu snaží niečo vymyslieť, ale už sa to zrejme nepodarí.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Končí sa riadny hrací čas a práve v jeho závere zaujímavo zakrútil loptu z rohu Rolán, Mignolet však bol pripravený.

88
    Šanca Liverpoolu, z veľkého uhla sa k strele dostal striedajúci Brannagan, ale lopta mu vôbec nesadlo a tak Carasso nemusel zasahovať.

86
    Striedanie v tíme Girondins Bordeaux: z ihriska odchádza Milan Gajić, prichádza Frédéric Guilbert.

85
    Moreno napriahol z veľkej diaľky, no našiel len pripraveného Carrasa.

82
    Osem minút do konca riadneho hracieho času a začíname prakticky od začiatku.
    81. JUSSIÊ - 1:1

81
    Bordeaux dalo gól! Percentuálne držanie bolo ale v tomto momente hosťom absolútne nanič, pretože JUSSIE sa dostal v šestnástke k loptu a bombou nedal šancu Mignoletovi.

80
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Jordan Rossiter, prichádza Cameron Brannagan.

79
    V druhom polčase je už držanie lopty v prospech Liverpoolu, aktuálne je to 47% ku 53%.