Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Amsterdam – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – Solún 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Neapol – Brugge 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dnipropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Lisabon – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skenderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Bazilej 1:2 (kon.) | Lech Poznań – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Partizan – Alkmaar 3:2 (kon.) | Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:2 (1:0)
FC Bazilej 1893
Štvrtok 17.09.2015, 21:05 • Stadio Artemio Franchi (Florencia) • Európska liga • Skupina I
    Gonzalo Rodríguez (FIO)

Zápas vo Florencii sa skončil. Hostia dokázali v druhom polčase otočiť stav zápasu z 0-1 na 2-1 zásluhou gólov z 71. a 79. minúty. Dôležitým momentom bolo vylúčenie kapitána Fiorentiny Gonzala v 66.minúte. Hlavný rozhodca v dnešnom zápase udelil 4 žlté karty, z toho 3 na strane hostí.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte dobrú noc. (23:00:34)

90+4

90+4
    V poslednej minúte predĺženia majú loptu hostia, ktorí si ju len prihrávajú v strede ihriska a získavajú posledné sekundy zápasu.

90+3
    Tretia minúta predĺženia prináša rovnaký scenár. Domáci bez ohrozenia brány Bazileja.

90+2
    Ani v druhej minúte sa domáci nedostávajú do šancí. Hostia bez problémov držia loptu na svojich kopačkách, a zdá sa, že dnešný zápas vyhrajú.

90+1
    V prvej minúte nadstaveného času sa dostal do šance Embolo, ale jeho strela minula ľavú žrď domácej brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú domáci, ktorí sa zúfalo snažia dostať pred bránu Bazileja.

89
    Babacar sa snažil dostať k centrovanej lopte do 16ky Bazileja, ale tam bol skôr brankár Vaclík.

88
    Blíži sa úplný záver zápasu. Domáci majú loptu na svojich kopačkách, ale do útoku smerujú z vlastnej polovice.

87
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Janko, a nahradí ho Callá.

86
    Alonso bol v útoku príliš dôrazný, a akcia Fiorentiny sa tak končí útočným faulom.

85
    Domáci sa dostávajú do záverečného tlaku. Chýba im však jeden hráč, a tak obranu tvoria iba dvaja hráči.

84
    Domáci si pýtali penaltu po zákroku na Babacara, ale hlavný rozhodca to videl inak, a celá akcia Fiorentiny končí odkopom od brány Bazileja.

83
    Janko vidí žltú kartu za faul na hráča Fiorentiny.

82
    Hostia s loptou na kopačkách znova mieria pred bránu Fiorentiny. Domáci to budú mať v závere zápasu ešte dosť ťažké.

81
    Faul Bazileja a priamy kop pre domácich. Pasqual posielal do 16ky hostí dobrú loptu, ale tam kraľovali hráči v bielych dresoch.

80
    Útok Fiorentiny zastavil ofsajd, a domáci sa tak musia stiahnuť na vlastnú polovicu. Vylúčenie kapitána Fiorentiny bolo zrejme veľmi vážnym zásahom do tímu, a Bazilej otočil nepriaznivé skóre za niekoľko minút.
    79. Mohamed ELNENY - 1:2