Perm – S. Moskva 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Rostov 2:1 (kon.) | Machačkala – FC Ural 1:1 (kon.)
Anži Machačkala
1:1 (0:1)
FC Ural
cz Sobota 22.08.2015, 19:30 • Anži Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 6. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:24:45)

Ne! Anži Machačkala ani ve svém šestém ligovém zápase po návratu mezi ruskou elitu nevyhrála a znovu "pouze" remizuje. Na své konto si tak domácí připisují druhý ligový bod a je jisté, že i po tomto kole zůstanou poslední. Ural si naopak připisuje cenný bod z venkovního hřiště a je to jeho pátý ligový bod.

90+4

90+4
    Švéd Strandberg se ještě snažil dostat k míči před Pesjakovem, ten ale míč dokázal lapit.

90+2
    Čeká nás ještě zajímavých stodvacet vteřin, po faulu Gadžibekova mají hosté volný kop na polovině Anži.
    90+1. Leonardo (Anži) trefuje tyč!

90+1
    A další šance domácích, ti se dostali do brejku a Leonardo pohotovou střelou trefuje tyč!

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, míč z pravé strany směřuje na bližší tyč domácí branky, kde ale obránce Anži odkopává.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, Ural vybojoval rohový kop z pravé strany.

88
    Přesto jsou domácí na polovině Uralu, ale musí si dát pozor na chybu.

87
    To samozřejmě nahrává Uralu, Boli je totiž odvážen přímo do nemocnice a Ural, hrající o deseti, bude čelit soupeři, který vinou zranění také dohrává o deseti.
    86. Sebeobětování Yannicka Boliho při sprintu

86
    Yannick Boli se při sprintu s míčem k brance soupeře chytá za zadní stehenní sval, přesto ještě dokázal uběhnout pár metrů a nakonec i vystřelit, jenže branku netrefil. Hned poté padl na trávník a gestem dal jasně najevo, že utkání nedohraje.

86
    Střídající Acevedo pochopitelně nikam nespěchal a v klidu došel až k postranní čáře, což se nelíbilo divákům v hledišti.

85
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Gerson Acevedo, přichází Artem Fidler.

83
    Lavička Uralu připravuje změnu v sestavě, vůbec poslední střídání v dnešním utkání.

82
    Míč má Žawnow, který vykopává od své branky.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka, domácí se snaží o vstřelení vedoucího gólu.

79
    Gólman Žawnow pošetřil nějaké ty minutky, které ovšem sudí Maťjunin jistě nastaví.
    78. Srážka Gadžibekova a Žawnowa

78
    Byl to souboj Gadžibekova se Žawnowem, domácí hráč je již na nohou a odchází z místa nepříjemného střetu.

77
    Po akci domácích zůstává ve vápně na zemi útočící hráč Anži a gólman Uralu Žawnow.

76
    A v hledišti Anži Areny může být veseleji, volný kop pro domácí tým z pravé strany.

75
    Domácí Leonardo zůstává ležet na trávníku, trochu se nám začíná na trávník snášet velké množství nervozity.

74
    Ne, Boli místo kombinace volí cestu skrz zeď = skrz hned trojici bránících hráčů Uralu, bez šance...

72
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Edgar Manučarjan, přichází Carlos Strandberg.

72
    Almeida centruje na Boliho, ale po souboji o míč zůstává jeden z hostujících hráčů ležet na trávníku.

70
    Gól domácího týmu by trochu mohl přispět k větší aktivitě, zvlášť, když hosté hrají pouze o deseti.
    68. LEONARDO - 1:1

68
    Machačkala právě vstřelila branku!
    LEONARDO s velkým přehledem proměňuje pokutový kop.
    67. Červená karta - Sapeta (FK Ural), pokutový kop!

67
    Červenou kartu dostává Alexandr Sapeta (FK Ural) za faul na Majewskiho, po kterém sudí nařídil pokutový kop pro Anži.

66
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Amadou Moutari, přichází Batraz Chadarcev.

66
    Není divu, že z hlediště Anži Areny se snáší pískot.

64
    Žlutou kartu dostává Roman Jemeljanov (FK Ural) za hodně tvrdý faul ve středu hřiště.

63
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Vjačeslav Podběrezkin, přichází Alexandr Sapeta.

60
    Je za námi hodina hry, stav stále stejný, jako na začátku druhé půle – hosté vedou 1:0 a kontrolují hru.

59
    Ostré zákroky na obou stranách, nyní ostrým skluzem fauluje jeden z hráčů Uralu Ješčenka.

58
    Moutari fauluje Aceveda, míč pro Ural.

57
    Bohužel, přibývá nám faulů, hra se nepříjemně kouskuje.

55
    Souboj o míč ve středu hřiště.

51
    Pas Uralu z pravé strany nepřesný.
    50. Po hlavičce Boliho končí míč těsně nad brankou Uralu!

50
    Ne, domácím se prostě v koncovce nedaří! Boli nyní hlavičkuje a spoluhráč mu tečuje míč tak, že ten končí těsně nad brankou Uralu!

49
    Moutari získává míč na své polovině a snaží se rychle vhodit aut.

47
    Amadou Moutari v ofsajdu, útočné snažení Anži končí.

46
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Ilja Maximov, přichází Karlen Mkrtčjan.

46
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Lorenzo Ebecilio, přichází Hugo Almeida.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:33.

První poločas nabídl trochu chaotickou hru Anži, která ke gólu nevedla. Hosté naopak předvedli velmi dobrý výkon, jejich akce byly nebezpečnější, až se v závěru poločasu trefil Jerochin. Ten využil chyby domácí obrany a vsítil důležitý gól do šatny.

45+1
    45. Alexandr JEROCHIN - 0:1

45
    Ural právě vstřelil branku!
    Ledová sprcha pro domácí tým! Obrana Anži zaváhala, hlavní vina na Ješčenka, který neuhlídal náběh ALEXANDRA JEROCHINA. Ten si naběhl za obranu a přesnou přízemní střelou z levé strany skóruje.

44
    Ne, i z tohoto rohu zahrozili spíše hosté, než domácí, Ural jde do protiútoku.

43
    Závěr prvního poločasu patří domácím, Anži má další roh!

41
    Jenže Lorenzo Ebecilio je faulován a Anži tak zůstává na polovině Uralu.

41
    Rohový kop pro Anži, míč směřuje na bližší tyč, kde ale obránce Uralu odvrací.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí Tigijev postupuje po levém křídle, následně odcentroval, ale obrana Uralu odehrála.

38
    Dva hráči se nyní srazili ve středovém kruhu a oba musí být ošetřováni.

37
    Pas Uralu do vápna Anži, Pesjakov si stahuje míč ze vzduchu.

35
    Domácí nakopávají míč dopředu, ale je to takové bezhlavé, hosté zachytávají.

34
    Znovu má míč Pesjakov, který ho vykopává na polovinu Uralu.

32
    Pesjakov vykopává od své branky, míč směřuje až na polovinu soupeře.

30
    Je za námi úvodní půl hodina hry, Anži hraje s Uralem bez branek.

28
    Nechybělo mnoho a domácí mohli již prohrávat, na brejky Uralu si domácí musí dát pozor, ty jsou hodně nebezpečné.
    27. Skvělý Pesjakov!

27
    Skvělé zákroky domácího Pesjakova, který nyní z bezprostřední blízkosti lapil střelu Burmistrova i Jerochina!

26
    Acevedo má hodně daleko k přihrávce na pravou stranu, u míče je tak dříve gólman Pesjakov.

25
    Pouze útočný faul na domácího Tigijeva.

24
    Co předvedou hosté na polovině Anži?

22
    Majewski posílá trochu naivní pas na pravou stranu.

21
    Hosté se v pohodě ubránili, přesto domácí ještě nakrátko zůstanou u míče.

20
    Nyní vybojovali rohový kop domácí, kteří rozehrají z levé strany.

19
    Domácí se ubránili a mohou rozehrát od své branky.

18
    Rohový kop Uralu, hosté rozehrají z levé strany.

17
    Ural ale zatím marně hledá cestu k vápnu Anži, míč putuje zpět do obrany.

15
    Pískot diváků se nyní snáší na domácí fotbalisty, kteří jsou pod tlakem.

13
    Ural zahrozil rychlým brejkem, ale míč nakonec končí u gólmana Pesjakova.

12
    Aktivní Boli vybojoval rohový kop pro Anži.

11
    Burmistrov se dostal z pravé strany do koncovky, ale jeho střela byla zablokována, roh pro Ural.
    10. Žlutá karta - Vjačeslav Podběrezkin (FK Ural)

10
    Žlutou kartu dostává Vjačeslav Podběrezkin (FK Ural).

9

8
    Ural s míčem na polovině Anži, hosté jsou zatím na tom kombinačně o něco lépe.

6
    Míč nyní létá ze strany na stranu, bez jakékoli kombinační akce.

5
    Fotbalisté Uralu na polovině Anži, kde kombinují za pískotu diváků v hledišti.

3
    Pesjakov má míč ve své moci a rozehrává od své branky.

1
    Hned v první minutě "tlačil" domácí Boli pas do vápna Uralu, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

1

Oba týmy právě nastupují na hrací plochu Anži Areny.

Anži Machačkala: Pesjakov – Ješčenko, Gadžibekov, Žirov, Tigijev – Majewski, Ebecilio – Moutari, Maximov, Leonardo – Boli.
    Náhradníci: Šafinskij, Pomazan – H. Almeida, Agalarov, Lazić, Chadarcev, Serderov, Zotov, Mkrtčjan, Tagirbekov.

FK Ural: Žawnow – Kulakov, Martynovič, Fontanello, Chozin – Podběrezkin, Jemeljanov – Manučarjan, Acevedo, Burmistrov – Jerochin.
    Náhradníci: Arapov, Timofejev – Kňazev, Dorožkin, Fidler, Sapeta, Stavpec, Jarošenko, Dancev.

Rozhodčí: Maťjunin – Mozjakin, Kulalajev.

Domácí půjdou do dnešního utkání s jasným cílem – konečně vyhrát, což se jim zatím, po jejich návratu do nejvyšší ruské ligy, ještě nepodařilo. V pěti ligových duelech vybojovala Machačkala pouze bod.

Vítejte u dnešního on-line přenosu, v němž se utká ANŽI MACHAČKALA s FK URALEM.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.