Šaľa – Žilina B 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Pohronie 0:2 (kon.) | Senec – Dunajská Lužná 2:3 (kon.)
L. Mikuláš – Haniska 3:0 (kon.) | Prešov – MFK Zvolen 3:0 (kon.) | R. Sobota – Bardejov 2:0 (kon.)
Nitra – Borčice 2:0 (kon.) | Poprad – Teplička n. Váhom 3:1 (kon.)

89
    Po prvom polčase asi nikto nedúfal že uvidíme výborný druhý polčas. Domáci už viedli 2:0, ale hostia otočili zápas.

87
    Hosťom nestačí jedno gólové vedenie, hrnú sa dopredu domáci už očividne rezignovali.

85
    Ďalšia nebezpečná šanca pre hostí. Lopta tesne mína bránku.

83
    Priamy kop pre hostí z 30 metrov. hra je prerušená na hracej ploche ostáva ležať faulovaný hráč.

82
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Fieber, prichádza Bališ.

80
    Domáci zo všetkých síl sa tlačia dopredu ale nedarí sa im v predu, obrana hostí stojí na pevných nohách.

78
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Kecskéš, prichádza Horňák.

76
    A hostia sa ujímajú vedenia. Autorom gólu je Fieber, presadil sa po krásnej individuálnej práce.

74
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Libič, prichádza Pragai.

72
    Nebezpečná prudká strela hostí z 20 metrov, ale brankár bol v strehu a loptu vyráža na roh.

69
    Hostia majú loptu na kopačkách domáci sa bránia.

67
    Pavelka strelil dva góly a zároveň sa nechal vylúčiť, hostia zareagovali a podarilo sa im vyrovnať.