Schalke – Darmstadt 1:1 (kon.) | Frankfurt – Augsburg 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hannover – Leverkusen 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 1:2 (kon.) | Hamburger – Stuttgart 3:2 (kon.)
Hamburger SV
3:2 (1:2)
VfB Stuttgart
Sobota 22.08.2015, 18:30 • Volksparkstadion, Hamburg • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

Druhý polčas ovplyvnilo skratové správanie sa Kleina, ktorý sa za dve minúty vykartoval a oslabil svoj tím. VfB však dlho odolával a domáci sa trápili, no napokon HSV udrel v samom závere zápasu a dvomi peknými gólmi strhol víťazstvo na svoju stranu. Do tabuľky si tak pripíše veľmi dôležité tri body. Hrali sme tvrdo a Perl nechal karty často odpočívať, napriek tomu ich ťahal z vrecka až osemkrát. Dobrú noc všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (20:27:43)

90+4

90+3
    Ginczek poslal dlhú loptu rovno do rúk gólmana domácich Adlera.

90+3
    Do brejku sa dostávali domáci, Müller však loptu na hracej ploche nezachytil a nemohol tak poslať do opustenej bránky, autové vhadzovanie pre VfB.

90+2
    V pokutovom území domácich aj Tytoń, trochu zbrklo a predčasne.

90+2
    Adler poslal loptu za stredovú čiaru, zakrátko ju však hráči HSV stratili.

90+1
    Loptu na rozohrávku dostane za stredovým kruhom na svojej polovici hracej plochy HSV.

90
    VfB zaskočený hrou domácich a dezorientovaný v defenzíve sa zrejme už k odpovedi nedostane, lopta lieta za strany na stranu, arbitri pridali nad základný hrací čas ešte tri minúty.
    89. Johan DJOUROU - 3:2

89
    Hamburger SV dal gól!
    Tlak domácich priniesol ovocie, Iličević poslal loptu do veľkého vápna, Lasogga hlavou priťukol loptu kapitánovi tímu a JOHAN DJOUROU posiela svoj tím do vedenia.

88
    Obrovská šanca domácich po chybe Wernera, Olić však v páde na zem loptu na malom vápne do odkrytej časti bránky neusmernil.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 54.618 divákov a povzbudení druhým gólom pýtajú sebe aj tretí.

86
    Diekmeier poslal loptu z pravej strany pred bránku a hlavička Iličevića končí nad bránkou VfB, domáci fans ženú svojich vpred za ziskom troch bodov.

85
    Striedanie v tíme VfB Stuttgart: z ihriska odchádza Daniel Didavi, prichádza Timo Werner.
    84. Pierre-Michel LASOGGA - 2:2

84
    Pekná akcia domácich, Olić po teči obrancu hostí naservíroval na pravú stranu na nohu PIERRE-MICHELA LASOGGU a ten okolo rúk padajúceho Tytoňa poslal loptu do siete.

83
    HSV drží loptu na kopačkách, vpred však postupuje pomaly.

82
    Všetci hráči hostí pred pokutovým územím, tlak HSV sa stupňuje, Iličević vystrelil zdiaľky, no loptu poslal nad bránku Tytońa.