Schalke – Darmstadt 1:1 (kon.) | Frankfurt – Augsburg 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hannover – Leverkusen 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 1:2 (kon.) | Hamburger – Stuttgart 3:2 (kon.)
Hannover 96
0:1 (0:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 22.08.2015, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

Zápas v Hannoveri sa skončil. Hostia si z dnešného zápasu odnášajú zaslúžené víťazstvo, o ktorom rozhodli ešte v prvom polčase, keď sa z priameho kopu v 18. minúte presadil Çalhanoğlu. Domáci dnes nepredviedli dobrý výkon, a remízu by si nezaslúžili. Druhý presný zásah mohol z ďalšieho priameho kopu pridať znova Çalhanoğlu, ale trafil iba brvno domácej brány. Hlavný rozhodca dnes neudelil žiadnu žltú ani červenú kartu. To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:27:49)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta predĺženia.Loptu má brankár Leno, ktorý ju vykopáva na útočnú polovicu.

90+3
    Lopta je často za postrannou čiarou čo vyhovuje Leverkusenu. Hostia kráčajú za zaslúženým víťazstvom, ktoré pomôže s regeneráciou po nevydarenom zápase v Ríme proti Laziu.

90+2
    Sané sa nepresadil na útočnej polovici, a hostia sa oslobodzujú odkopom k domácej bráne.

90+1
    Hráči Leverkusenu zahrávali priamy kop, ale ten nepriniesol žiadne zakončenie a do útoku okamžite zamierili domáci, ktorým už neostáva veľa času na vyrovnanie.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Jedna z posledných akcií Hannoveru a pozorný Leno, ktorý má loptu vo svojich rukaviciach.

89
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Çalhanoğlu, a nahradí ho Papadopoulos.

89
    Hráči Hannoveru sa snažia vypýtať si penaltu, ale hlavný rozhodca im na to neskočil.

88
    Do konca zápasu ostáva už iba pár minút. Domáci s loptou na kopačkách smerujú na útočnú polovicu.

87
    Domáci sa snažia dostať pred bránu Leverkusenu, ale zatiaľ je obrana hostí pozorná a odvracia všetky nebezpečné lopty.

86
    Sané sa ocitol na trávniku po faule Bellarabiho, a tak sa akcia Leverkusenu skončila.

85
    Hostia si rohový kop zopakujú, a zbierajú tak cenné sekundy pred 16kou Hannoveru.

84
    Na druhej strane rohový kop Leverkusenu, ale ten nepriniesol žiadne zakončenie.

83
    Po priamom kope sa do zakončenia dostal Sobiech, ale brankár Leno jeho pokus zneškodnil. Navyše bol odpískaný aj ofsajd, a tak by prípadný gól neplatil.

83
    Domáci si vypýtali faul na polovici Leverkusenu, ale Prib z priameho kopu nemieril presne.

82
    Útočný faul Wendella ukončil akciu Leverkusenu. Do útoku zamierili hráči Hannoveru, ktorým na vyrovnanie už neostáva veľa času.

81
    Dnes sa hrá prekvapujúco bez kariet, hoci niektoré zákroky by si žltú kartu zaslúžili. Hlavný rozhodca má však zápas pod kontrolou a všetko prebieha bez problémov. Akcia Leverkusenu sa skončila neúspešne, a nasleduje odkop od brány Hannoveru.