Manchester United – Newcastle 0:0 (kon.) | Crystal Palace – Aston Villa 2:1 (kon.) | West Ham – Bournemouth 3:4 (kon.)
Norwich – Stoke City 1:1 (kon.) | Sunderland – Swansea 1:1 (kon.) | Leicester – Tottenham 1:1 (kon.)
West Ham United
3:4 (0:2)
AFC Bournemouth
Sobota 22.08.2015, 16:00 • Upton Park, London • Anglická Premier League • 3. kolo

Bournemouth sa teší z historicky prvého víťazstva v Premier League. Nováčik predviedol na ihrisku West Hamu výborný výkon a zaslúžene si pripísal tri body najmä vďaka hetriku Calluma Wilsona. (17:58:49)

90+7

90+7
    West Ham nevyužil štandardnú situáciu ani následný roh a dnes nedokáže bodovať.

90+6
    Randolph musel zasahovať. Ľahkú hlavičku Goslinga však pohodlne zlikvidoval.

90+5
    Obaja tréneri využili všetky tri možnosti vystriedať. Lopta sa nachádza na polovici domáceho mužstva.

90+4
    Striedanie v tíme AFC Bournemouth: z ihriska odchádza Matt Ritchie, prichádza Adam Smith.

90+4
    Kouyaté sa dostal k zakončeniu. Jeho strela skončila na obrancovi hostí Cookovi.

90+3
    Nováčik skúsene drží jednogólový náskok a približuje sa k prvému víťazstvu v Premier League.
    Callum Wilson (BTH)

90+2
    Bournemouth kontroluje hru a nepúšťa domácich futbalistov do tlaku.

90+1
    Dnes sa rozhodca nebojí nadstaviť viac minút. V druhom polčase ich pridal šesť.

90
    Fakt z predchádzajúceho príspevku už neplatí, pretože Crystal Palace vedie 2:1. Na štadióne West Hamu plynú posledné sekundy zápasu.

89
    Všetky zápasy 3. kola Premier League zatiaľ prinášajú remízové výsledky. Tento duel je jedinou výnimkou.

87
    Wilson je s loptou pri rohovej zástavke a snaží sa nazbierať čo najviac sekúnd.

86
    Eddie Howe chce upokojiť svoj tím striedaním. Na ihrisku poslal skúseného Dana Goslinga, ktorý hrával za Everton či Newcastle.

85
    Striedanie v tíme AFC Bournemouth: z ihriska odchádza Max-Alain Gradel, prichádza Dan Gosling.

84
    Kladivári dohrávajú len s desiatimi futbalistami, no momentálne budú všetko sústrediť do ofenzívy.

83
    Zdalo sa, že je rozhodnuté, ale domáci sa nevzdali. West Hamu ostáva na vyrovnanie približne desať minút.

Tomáš Lengyel

Góly: 48. Noble (pen.), 53. Kouyaté, 82. Maïga – 11. Wilson, 28. Wilson, 66. Pugh, 80. Wilson (pen.)

Karty:   75. Boruc (BTH)   79. Jenkinson (WHU)

West Ham United: Randolph – Jenkinson, Reid, Ogbonna (35. Tomkins), Cresswell – Noble, Obiang, Kouyaté – Payet, Nolan (C) (46. Jarvis) – D. Sakho (73. Maïga).
    Náhradníci: Spiegel – Tomkins, Jarvis, Collins, Maïga, Lanzini, Cullen.

AFC Bournemouth: Boruc – Francis, Elphick (C), Cook, Daniels – Ritchie (90+4. Smith), O'Kane, Surman, Gradel (85. Gosling) – King (51. Pugh), Wilson.
    Náhradníci: Federici – Gosling, Pugh, Mings, Smith, Kermorgant, Distin.