Levadia Tallinn – Crusaders 1:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Lincoln 1:2 (kon.) | New Saints – B36 Tórshavn 4:1 (kon.)
Folgore – Pjunik 1:2 (kon.)
FC Santa Coloma
1:2 (1:0)
Lincoln Red Imps
cz Utorok 07.07.2015, 20:00 • Estadi Comunal (Andorra la Vella) • Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo

90+4
    Žlutou kartu dostává Parra (FC Santa Coloma).

90+3
    Žlutou kartu dostává J. Martínez (FC Santa Coloma).

90+2
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází L. Casciaro, přichází Chrayeh.

90+1
    Navas zneškodnil v první nastavené minutě Limovu střelu a hosté už jsou hodně blízko!

90
    Žlutou kartu dostává Rebés (FC Santa Coloma).

87
    Parra (FSA) mohl zdramatizovat závěr zápasu, ale hostující Navas předvedl skvělý zákrok, kterým zneškodnil jeho střelu!

84
    Žlutou kartu dostává Lima (FC Santa Coloma).

78
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází K. Casciaro, přichází Garcia.

76
    Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Alejo, přichází C. Martínez.

75
    Žlutou kartu dostává Alejo (FC Santa Coloma).

68
    Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Wagner, přichází Mercadé.
    64. Lee CASCIARO - 1:2

64
    Lincoln právě vstřelil branku!
    Gibraltarský fotbal je blízko svého historického úspěchu! Lee Casciaro posílá hosty do vedení a Lincolnu stačí k postupu neinkasovat v závěru zápasu více než jednou!

62
    Žlutou kartu dostává J. Chipolina (Lincoln Red Imps FC).

60
    Žlutou kartu dostává J. Toscano (FC Santa Coloma).

58
    Po rohu se dostal do velké šance Lee Casciaro, který však nakonec těsně minul bránu!

52
    Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází J. Toscano, přichází Juanfer.
    48. Anthony BARDON - 1:1

48
    Je vyrovnáno! Hosté vstoupili do druhé půle hodně rázně a po třech minutách se postupové vyhlídky hodně mění. Anthony Bardon se prosadil po přihrávce od Lee Casciara a za tohoto stavu by postupoval tým z Gibraltaru. Asistence: Lee Casciaro.

47
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Pegalajar, přichází Calderon.
    44. Ildefons LIMA - 1:0

44
    FC Santa Coloma právě vstřelilo branku! Domácí jdou těsně před koncem prvního poločasu do vedení! Rebés našel přihrávkou ILDEFONSE LIMU, který překonal brankáře Navase. Tenhle gól do šatny se andorskému celku hodně hodí! Asistence: Marc Rebés.

23
    Lima míjí v dobré pozici! Tak tohle byla krušná dvouminutovka pro obranu hostujícího celku.

22
    Po rohovém kopu byl andorský celek opět blízko úvodní branky, ale nakonec z toho bude jen další roh.

21
    Jenže málem udeřilo na druhé straně! Domácí si vypracovali dobrou šanci, která však nakonec končí jen ziskem rohového kopu.