Shamrock – Niederkorn 3:0 (kon.)
Shamrock Rovers
3:0 (2:0)
FC Progrès Niederkorn
cz Utorok 07.07.2015, 21:00 • Tallaght Stadium, Dublin • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Z mé strany je to již vše, loučím se s vámi a příště na počtenou! (22:50:21)

Je hotovo! Bezbranková plichta z úvodního mače slibovala lítou bitvu o postup, nicméně nic takového se dnes na Tallaght Stadium nekonalo – viděl byl v podstatě jen jeden tým. Waters ve druhé půli přidal svůj druhý gól v zápase, čímž zpečetil stav na konečných 3:0. Rovers tak postupují do druhého předkola Evropské ligy.

90+3

90+2
    Asi největší šance Progrèsu přišla v samém závěru! Bossiho centr od rohového praporku přesně našel Rossiniho hlavu, hostující útočník jen o centimetry minul!

90
    Brennan je v ofsajdu, utkání se už chýlí ke svému konci. Shamrock dělí pár minut od postupu do druhého předkola Evropské ligy!

89
    Miele a po něm i Ryan Brennan vyprášili Flaussovy rukavice, gólman Niederkornu měl co dělat, aby uchránil svůj tým od většího gólového přídělu!

87
    Drennan nemůže pokračovat ve hře, na trávníku jej na posledních pět minut nahradí North.

87
    Ferino ošklivě fauloval Drennana, který se jen těžko sbírá ze země – jasná žlutá karta.

86
    Dva rohové kopy ve prospěch Progrèsu hned za sebou, ale ani jeden z Bossiho centrů díru do světa neudělal.

85
    Vzájemnou výměnu názorů mezi Byrnem a Bossim řeší sudí žlutým napomenutím pro oba kohouty.

84
    O pár okamžiků později pálil ještě Menai, ale poslal míč vysoko nad Hylandovu branku.

83
    Následný nepřímý kop rozehrál Cassan, který přesně našel Bossiho, jehož pokus ale jeden z domácích beků zblokoval.

82
    Gólman Hyland se dopustil faulu, co bude následovat?

79
    Roh pro Shamrock, k míči už se staví Miele.

77
    Bratrská výměna: Sebastiena Thilla nahradí jeho sourozenec Olivier.

76
    Miele v ofsajdu, hra je přerušena a ke slovu se dostává další střídání.

75
    Vzápětí střídá i Niederkorn, místo Fioraniho si zahraje Bossi.

74
    Autor dvou branek Marty Waters opouští hřiště, jeho místo zaujme Brennan.

73
    Drennan dvakrát po sobě vypálil, Flauss oba pokusy zlikvidoval. Obzvláště druhá střela byl pořádně jedovatá!