Holandsko – Rusko 1:0 (kon.) | Nemecko – Španielsko 0:3 (kon.)
Holandsko
1:0 (1:0)
Rusko
cz Utorok 07.07.2015, 17:30 • AEL Arena, Larissa • Majstrovstvá Európy U19 • Skupina B

Zápas je tedy u konce a Nizozemci ho celkem zaslouženě vyhrávají. Ve druhé půli byli lepším týmem, i Rusové sice měli šance, ale žádnou neproměnili a tak rozhodl gól van Amersfoorta z první půle. Rusové tak budou mít honbu za postupem pořádně těžkou, naproti tomu Nizozemci za další cestou v turnaji vykročili hodně rázně. (19:32:38)

90+4
    90+4. Kallon na ruského gólmana nevyzrál

90+4
    Do obrovské šance na rozhodnutí se dostal Kallon, tváří v tvář Mitryushkinovi ale pouze trefil strážce ruské brány!
    90+1. Guliev z úhlu gólmana neprostřelil

90+1
    Do šance se ale na začátku nastavených čtyř minut dostal Guliev, který už šel sám na Drommela, dostal se ale do velkého úhlu a nizozemský gólman ho tak vychytal!

89
    Oranjes nepouštějí Rusy za půlku a hrají to, co jim stačí. Už to vypadá, že se dnešní zápas zkrátka dohraje.

86
    Nizozemci pořád hrají s míčem na půlce soupeře a nevypadá to, že by měl přijít nějaký závěrečný tlak Ruska.

83
    A nakonec se ke střele dostal Kallon, ruský gólman si ale poradil a míč chytil.

82
    Nizozemci v pohodě drží míč na půlce soupeře a Rusko k ničemu nepouští, vypadá to, že si připíšou tři body.

79
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Nouri, přichází Ouwejan.
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Sheydaev, přichází Nurisov.

77
    Hra je teď opět přerušena, bude se občerstvovat.
    76. Nouri poslal míč na horní síť

76
    Míč se po zmatku v ruském vápně odrazil k Nourimu, který dobře odhadl situaci a chtěl přehodit všechny strážce svatyně, trochu to ale přehnal a míč končí na horní síti.

75
    Další centr do vápna sebral Drommel a navíc byl faulován, Nizozemci opět šetří čas.

73
    Nizozemci už prakticky neútočí a čekají, co Rusové, ti se zatím nijak nepředvedli.

70
    Na hřišti se toho mnoho neděje, Rusové se marně snaží v početní nevýhodě vytvořit tlak, Nizozemci si s tím zatím vědí rady.

66
    K zakončení po rohovém kopu se dostal Mirani, bránu ale o hodně minul a nic z toho tak není.

64
    Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Melkandze, přichází Gasilin.

63
    Tak tohle je obří nedisciplinovanost Likhacheva, který si připsal zbytečný zákrok na půlce a vidí za něj druhou žlutou v zápase! Musí tedy do sprch.