Holandsko – Rusko 1:0 (kon.) | Nemecko – Španielsko 0:3 (kon.)
Nemecko
0:3 (0:1)
Španielsko
cz Utorok 07.07.2015, 20:45 • AEL Arena, Larissa • Majstrovstvá Európy U19 • Skupina B

Je dobojováno! Přestože Španělé zvítězili jednoznačným rozdílem, výsledné skóre obrazem předvedené hry být nemůže. Utkání totiž bylo po celou dobu vyrovnané a ve druhém poločase byli rozhodně nebezpečnější Němci, kteří ale své šance nedokázali proměnit. Španělsko otevřelo gólový účet už v úvodu zápasu a v 72. minutě se díky proměněnému pokutovému kopu dostalo do dvoubrankového vedení, které celek oslabený o jednoho hráče v poli ještě navýšil ve třetí nastavené minutě a dokráčel si tak pro vítězství 3:0. (22:47:08)

90+5

90+4
    S míčem v závěru zápasu kombinují Španělé, kteří kontrolují průběh hry.
    90+3. Matias NAHUEL - 0:3

90+3
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Španělé definitivně potvrzují své vítězství! MATIAS NAHUEL obdržel přesnou přihrávku za obranu, kličkou do strany oklamal vyběhnuvšího Funka a poté měl snadnou úlohu poslat míč do odkryté brány.

90+2
    Němci vybojovali standardní situaci, Sané poslal míč na hranici šestnáctky, kde se nacházel Waldschmidt, který však bránu netrefil.

90+1
    Hlavní arbitr nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
    90. Zákrok Pedrazy potrestaný červenou kartou

90
    Föhrenbach byl po odkopu míče ostrým skluzem sražen Alfonsem Pedrazou, který byl za svůj prohřešek bez předchozího napomenutí rovnou vyloučen.

88
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Carlos Fernández.

86
    Hru přerušilo ofsajdové postavení Pedrazy, míč pro Středoevropany.

85
    Dani Ceballos se zdravě naštval a zpoza šestnáctky vyprodukoval ostrý pokus, kterým trefil jen dobře postaveného obránce, který svým zákrokem zabránil ohrožení branky.

84
    Klünter ve vlastním pokutovém území zasáhl rukou do obličeje Daniho Ceballose, druhý pokutový kop však odpískán nebyl.