Levadia Tallinn – Crusaders 1:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Lincoln 1:2 (kon.) | New Saints – B36 Tórshavn 4:1 (kon.)
Folgore – Pjunik 1:2 (kon.)
FC Santa Coloma
1:2 (1:0)
Lincoln Red Imps
cz Utorok 07.07.2015, 20:00 • Estadi Comunal (Andorra la Vella) • Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo
    64. Lee CASCIARO - 1:2

64
    Lincoln právě vstřelil branku!
    Gibraltarský fotbal je blízko svého historického úspěchu! Lee Casciaro posílá hosty do vedení a Lincolnu stačí k postupu neinkasovat v závěru zápasu více než jednou!
    48. Anthony BARDON - 1:1

48
    Je vyrovnáno! Hosté vstoupili do druhé půle hodně rázně a po třech minutách se postupové vyhlídky hodně mění. Anthony Bardon se prosadil po přihrávce od Lee Casciara a za tohoto stavu by postupoval tým z Gibraltaru. Asistence: Lee Casciaro.
    44. Ildefons LIMA - 1:0

44
    FC Santa Coloma právě vstřelilo branku! Domácí jdou těsně před koncem prvního poločasu do vedení! Rebés našel přihrávkou ILDEFONSE LIMU, který překonal brankáře Navase. Tenhle gól do šatny se andorskému celku hodně hodí! Asistence: Marc Rebés.