Prešov – Šaľa 1:1 (kon.) | Žilina B – Michalovce 0:1 (kon.) | Bardejov – Senec 1:1 (kon.)
MFK Zvolen – Skalica 0:1 (kon.) | Dolný Kubín – Trebišov 4:0 (kon.) | Dubnica – Pohronie 1:0 (kon.)

90+1
    Beží už nadstavený čas, podarí sa ešte hosťom vyrovnať?

87
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Zara, prichádza Vaculík.

86
    Žltú kartu dostáva Marco Mičko (MFK Dubnica nad Váhom).

84
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Orolín, prichádza Urgela.

82
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Bielik, prichádza Mičko.

80
    Desať minút do konca zápasu a Dubnica stále prekvapujúco vedie s Pohroním 1:0.

68
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Garaj, prichádza Páleník.

68
    Dubnica dala gól!
    Gól strelil SAMUEL BIELIK.

64
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Szücs, prichádza Rearte.

64
    Na rohové kopy je to jednoznačne 7:3 pre domácich.

55
    Desať minút druhého polčasu je za nami, gól sme stále nevideli.

46
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Paraj, prichádza Gregáň.

46

Prvý polčas je minulosťou. Presný zásah sme v ňom doposiaľ nevideli a po prestávke tak budeme pokračovať za stavu 0:0.

Pomer rohových kopov po polčase: 4:1.

Druhý polčas sa začne približne o 17:35.

45

43
    Do konca riadnej hracej doby prvého polčasu ostáva už iba pár minút. Diváci v Dubnici zatiaľ gól nevideli a stav na svetelnej tabuli je stále 0:0.

39
    Napokon v útoku vybojovali rohový kop aj hostia, hráči Pohronia ale svoju príležitosť takisto nevyužili.