Schalke – Stuttgart 3:2 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 2:2 (kon.) | Augsburg – Kolín nad Rýnom 0:0 (kon.)
Hoffenheim – Dortmund 1:1 (kon.) | Brémy – Frankfurt 1:0 (kon.) | Freiburg – Paderborn 1:2 (kon.)
Leverkusen – Bayern 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:1 (1:1)
Borussia Dortmund
Sobota 02.05.2015, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga

Zápas v Sinsheime sa skončil. Domáci Hoffenheim v ňom remizoval s Borussiou Dortmund 1-1 po góloch z prvého polčasu. V druhom polčase sme nevideli žiadny gól, ale príležitostí bolo na oboch stranách obrovské množstvo. Najmä hostia si môžu vyčítať, že si zo Sinsheimu neodvezú cenné tri body. V dnešnom zápase udelil hlavný rozhodca štyri žlté karty, z toho tri na strane Borussie.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:24:19)

90+3

90+3
    Domáci zbytočne strácajú ľahké lopty, a hostia tak majú ešte pár sekúnd na poslednú akciu.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Domáci sa previnili útočným faulom, a záver zápasu bude patriť Borusii Dortmund.

90+1
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Schwegler a nahradí ho Salihović.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Gundogan sa dostal do veľkej príležitosti v pokutovom území domáceho tímu, ale obranca Hoffenheimu mu v poslednej chvíli vložil nohu do strely.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Borussia zahrávala ďalší rohový kop, ale ani ten nepriniesol vytúžený gól.

89
    Hostia zahrávali rohový kop, ale domáci ich dobre vytlačili z vlastného pokutového územia.

88
    Veľká príležitosť hostí! Aubameyang potiahol loptu do 16ky Hoffenheimu, prihral Immobilemu, ale taliansky reprezentant nedokázal prekonať brankára domáceho tímu.

87
    Po faule pri postrannej čiare budú domáci zahrávať priamy kop z cca 35 metrov.

86
    Pri lopte sú stále hráči Borussie, ktorí v dnešnom zápase potrebujú zvíťaziť, aby si zvýšili šance na šieste miesto v tabuľke.

85
    Veľká príležitosť hostí. Aubameyang sa ocitol vo veľkej príležitosti keď sa rútil do 16ky Hoffenheimu, ale tiesnený hráčom domáceho tímu nezakončil najlepšie, a trafil brankára Baumanna.

84
    Do konca riadneho hracieho času už ostáva iba pár minút. Schwegler sa presunul za postrannú čiaru a hra pokračuje ďalej.

83
    Na trávniku ostal ležať Shwegler po súboji s Kehlom. Hráč Hoffenheimu musí byť ošetrovaný, a sekundy pomaličky pribúdajú.

82
    Nový muž na ihrisku Immobile sa previnil útočným faulom, a hostia sa tak musia stiahnuť na vlastnú polovicu.

81
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza zranený Abraham, a nahradí ho Kim.

80
    Hostia sa dostali do 16ky Hoffenheimu, ale ich akciu prerušil ofsajd. V 16ke Borussie ostáva ležať Abraham, ktorý sa zranil po vzdušnom súboji s brankárom Langerakom.

79
    Ani druhý rohový kop šancu nepriniesol, no domáci si ho zopakujú aj po tretíkrát.