Prešov – Šaľa 1:1 (kon.) | Žilina B – Michalovce 0:1 (kon.) | Bardejov – Senec 1:1 (kon.)
MFK Zvolen – Skalica 0:1 (kon.) | Dolný Kubín – Trebišov 4:0 (kon.) | Dubnica – Pohronie 1:0 (kon.)
Nitra – Poprad 3:1 (kon.)
MŠK Žilina B
0:1 (0:1)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 02.05.2015, 16:30MONACObet liga

Je za nami stretnutie 5. kola nadstavbovej časti DOXXbet Ligy, v ktorom proti sebe nastúpili MŠK Žilina B – MFK Zemplín Michalovce. Do druhého polčasu nastúpili oba celky za stavu 1:0. V druhom polčase sme síce gól nevideli ale videli sme zopár pekných akcií a strieľ. Domáci mali možnosť dorovnať taktiež z bieleho bodu po faule na Michlíka, no strela Hrbeka Kiru nezaskočila a ten chytá. Michalovce tak získali cenné body a budú dúfať, že Skalica vo Zvolene prehrá.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (18:19:26)

90+3

90+3
    Z rohového kopu Žilina potrebný gól nestrelila. Navyše je odpískaný útočný faul a tak je asi definitívne rozhodnuté.

90+2
    Žilina zavrela Michalovce vo vlastnom vápne. Vyzerá to skôr ako bago, no potrebná strela nie a ne prísť.

90+1
    Nadstavujú sa minimálne +3 minúty.

90
    Ofsajd odmávaný Hučkovi. Žilinčania sú vytlačení z polovičky Michaloviec.

89
    Vyzerá to tak, že Michalovce v boji o postup vybojujú dôležité body. Dôležité je však aj to ako hrá Skalica so Zvolenom.

88
    Milan Šesták zakrútil loptu pred Holeca naslepo. Bol to naozaj nadýchaný center, no žiaden z modrých futbalistov sa vo vápne Žiliny nenachádzal.

87
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jasenovský, prichádza Šesták.

87
    Rohový kop hostí rozohraný na krátko nebol najlepšou voľbou lopty sa zmocnil Kadlec, no nakopol si ju ďaleko od nohy a tak loptu jednoducho stráca.

86
    Erik Streňo vybojoval rohový kop pre svoj tím. Strela z hranice malého vápna bola zblokovaná Králikom.

85
    Z tej istej pozície ako Lupčo skúšal centrovať aj Hučko. Center z jeho kopačky bol zblokovaný a tak žiadna šanca nevzniká.

84
    Ján Hrbek mohol zmeniť stav zápasu a dorovnať. Lupčov center zakončoval hlavou na bližšiu tyč, no pokus nebol razantný a tak Kira bez problémov chytá.

83
    Tempo hry pomaly ale isto upadá. Domáci strácajú sily a nepresností je vidieť čím ďalej tým viac.

82
    Kunca sa síce nevá na čiarového rozhodcu, no verdikt bol správny. Jednalo sa o ofsajdové postavenie tohto futbalistu.

81
    Žltú kartu vidí aj hosťujúci Leško za ťahanie súpera.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 10 minút. Túto sezónu domáci na štadióne pod Dubňom ešte neprehral ia ak si chcú túto štatistiku uchovať, tak by mali niečo s výsledkom spraviť.

79
    Posledné minúty sa hrá prevažne v strede ihriska. Domáci začínajú otvárať hru a Michalovce len vyčkávajú na stratu lopty.

78
    Žilinčania sa nemôžu na polke súpera presadiť a tak každú svoju snahu začínajú od svojho gólmana.