Prešov – Šaľa 1:1 (kon.) | Žilina B – Michalovce 0:1 (kon.) | Bardejov – Senec 1:1 (kon.)
MFK Zvolen – Skalica 0:1 (kon.) | Dolný Kubín – Trebišov 4:0 (kon.) | Dubnica – Pohronie 1:0 (kon.)
Nitra – Poprad 3:1 (kon.)
FC Nitra
3:1 (1:0)
FK Poprad
Sobota 02.05.2015, 17:30 • Futbalový štadión FC Nitra. • MONACObet liga

Nitra zvíťazila s Popradom 3:1. Vo svižnom prvom polčase mali viac z hry domáci, ale zo svojej snahy vyťažili len jeden gól z nohy Šmehyla. V druhom polčase mali najskôr viac z hry hostia. Ich akciám však chýbala lepšia predfinálna a finálna fáza. Nitrania postupne hru prevzali do svojich rúk a svoju prevahu vyjadrili ešte dvoma gólmi zásluhou Urblíka a Pauknera. Hosťom sa v závere podarilo výsledok už len kozmeticky upraviť, keď na strelu Palutku bol gólman Hipp prikrátky. Ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok dňa. (19:21:34)

90+1

90
    Rozhodca Jaška pridá ešte jednu minútu.

89
    Paukner za rýchle zahratie štandartky dostáva kartu.

89
    Paukner dáva z priameho kopu gól. Rozhodca ale nedal povel na rozohratie štandartky.

88
    Nitra sa dopracovala k priamemu kopu.

87
    Ujčíkova strela bola zblokovaná. Snažil sa ju ešte doviesť do domácej brány Jurčo, ale brankár Hipp bol šikovnejší.

86
    Poprad dal gól!
    Po centri z pravej strany sa z vnútra šestnástky presadil krížnou strelou striedajúci DOMINIK ORENIČ – 3:1.

86
    Nitre štandartka vôbec nevyšla. Loptu majú hostia a vyrážajú dopredu.

85
    Fábry hneď poslaný k zemi Jurčom. Štandartka pre Nitru z pravej strany.

84
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Ivančík, prichádza Fábry.

84
    Valentovu aktivitu ocenil potleskom aj tréner Hipp.

84
    Po centri Petráša hlavičkoval Moravčík tesne vedľa hosťujúcej brány.

83
    Na ihrisku sa priostrilo. Asi ale zbytočne. O výsledku je rozhodnuté.

82
    Žltú kartu dostáva Palutka (FK Poprad).

81
    Žltú kartu dostáva Kolmokov (FC Nitra).

80
    Nitra dala gól!

Krásna akcia Nitry. Loptu potiahol Valenta a nádhernou spätnou prihrávkou vyzval na zakončenie domáceho kanoniera MATÚŠA PAUKNERA. Ten pretrhol poriadne starú pavučinko v rohu hosťujúcej brány – 3:0.

76
    Po rohovom kope sa dostal k strele Petráš. Jeho projektil presvišťal okolo ľavej šibenice hosťujúcej brány.