Liége – Brugge 1:0 (kon.) | Mechelen – Waregem 3:0 (kon.) | Genk – Waasland-Beveren 7:1 (kon.)
Standard Liége
1:0 (1:0)
Club Bruggy KV
cz Sobota 02.05.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to pro dnešek vše a přeji příjemný zbytek večera. (20:08:25)

Statistiky zápasu
    Držení míče – 54% : 46%
    Střely celkem – 15:11
    Střely na branku – 7:3
    Rohové kopy – 5:2
    Žluté karty – 2:1
    Jediná branka rozhodla o vítězství domácích!

Domácí Lutych si dnes připisuje celkem překvapivé vítězství nad lídrem tabulky o titul Club Brugge v poměru 1:0! O jedinou branku se postaral Bia, který už v 8. minutě překonal hostujícího brankáře střelou k tyči. Hosté měli nějaké šance, ale do žádně obrovské se nedostali, především díky skvělému výkonu domácí obrany. Situace v boji o titul se tak zamotává ještě víc.

90+4

90+3
    Ofsajd hostů a domácí Standard je hodně blízko!

90+2
    Hřiště opouští Ezekiel, kterého nahrazuje Arslanagic.

90+2
    Domácí Lutych se brání naprosto skvěle a navíc teď chystá další střídání.

90+1
    Domácí šetří čas nekompromisními odkopy do zámezí.

90
    Budou se nastavovat 3 minuty!

89
    Hřiště opouští Carcela, kterého nahrazuje Ono.

89
    Ten byl rozehrán nakrátko, ale domácí o míč brzy přišli.

88
    Tak nakonec tam byla teč a je z toho roh pro domácí.

87
    Domácí podnikli rychlý útok, který však končí v autu kvůli nepřesné přihrávce.

86
    Žlutou kartu vidí Van Damme za faul na polovině hřiště.

85
    Na druhé straně hosté s přímým kopem nenaložili příliš dobře.

84
    Domácí se dožadovali odpískání penalty, ale ta se pískat rozhodně nebude.

82
    Hosté z Brugg podnikli rychlý útok z pravé strany, ale centr na volného De Suttera odvrátil na poslední chvíli Enoh.

81
    Silva vidí žlutou kartu za faul na obranné polovině.

80
    Zbývá nějakých deset minut do konce dnešního utkání a hostům se stále nedaří usadit na půlce Lutychu.