Wales – Bulharsko 3:1 (kon.)
Wales
3:1 (3:0)
Bulharsko
cz Utorok 31.03.2015, 20:00 • Cardiff City Stadium (Cardiff) • Kvalifikácia na ME U21

90
    V závěrečné minutě základní hrací doby vidí kartónek žluté barvy Joshua Sheehan (Wales).

88
    Žlutou kartu dostává Declan Weeks (Wales).

86
    Plamen Galabov (Bulharsko) byl za svůj zákrok potrestán žlutou kartou.

82
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Harrison, přichází Wilson.

70
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Despodov, přichází Vutov.

55
    Žlutou kartu dostává za nedovolený zákrok Joshua Sheehan (Wales).

55
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Wright, přichází Smith.

51
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    V úvodu druhého poločasu přichází snížení. O korekci skóre se postaral NIKOLA KOLEV, jemuž nahrál Rasim. Naděje Bulharů na bodový zisk je tak reálnější.

46
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Vasilev, přichází Rasim.

46
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Chunchukov, přichází Angelov.

46
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází O'Sullivan, přichází Weeks.

36
    Po rohovém kopu si domácí mohli vytvořit čtyřbrankový náskok, střela Hedgese ovšem pouze orazítkovala břevno.

25
    Wales právě vstřelil branku!
    Wales se dostává do tříbrankového trháku! Hedgesovu přihrávku dokázal proměnit v gól JOSHUA YORWERTH.

15
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Vasilev (Bulharsko), který fauloval Hedgese.

13
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Autorem branky je opět THOMAS O'SULLIVAN, asistenci si připusuje Burns.

9
    Reprezentace ostrovního státu jde po necelých deseti odehraných minutách do vedení. Gólový účet zápasu po přihrávce Burnse otevřel THOMAS O'SULLIVAN.