Wales – Bulharsko 3:1 (kon.)
Wales
3:1 (3:0)
Bulharsko
cz Utorok 31.03.2015, 20:00 • Cardiff City Stadium (Cardiff) • Kvalifikácia na ME U21

Je dobojováno! V utkání zejména díky skvělé úvodní půlhodině hry vítězí domácí Wales, jehož fotbalisté se v úvodním poločase trefili do sítě svých soupeřů hned třikrát. Na začátku druhého dějství se sice Bulharům podařilo snížit, ale v dalším průběhu hry kontaktní branka nepřišla. Tři body tak zůstávají doma, hosté se z Cardiffu vrací s prázdnou. (21:59:24)

90+4

90+4
    Iljev v samotném závěru fauloval Wilsona a Wales si už vítězství pohlídá.

90+2
    Ve druhé minutě nastaveného času chtěl ještě zdramatizovat duel Malinov, ale Dibble byl proti.

90+1
    Momentálně probíhá úvodní minuta nastavení.

90
    V závěrečné minutě základní hrací doby vidí kartónek žluté barvy Joshua Sheehan (Wales).

88
    Žlutou kartu dostává Declan Weeks (Wales).

86
    Plamen Galabov (Bulharsko) byl za svůj zákrok potrestán žlutou kartou.

86
    Hosté vybojovali rohový kop, po jeho rozehrání však fauloval Galabov a Bulhaři tak přišli o míč.

85
    Další střelu měl na kopačce Rasim, ale míč zblokovala obětavá obrana domácí reprezentace.

84
    O snížení se pokusil Vutov, ale Dibble předvedl dobrý zákrok a míč za svá záda nepustil.

82
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Harrison, přichází Wilson.

81
    Do konce utkání zbývá bez případného nastavení deset minut, náskok Walesu je stále dvoubrankový, hosté se o vstřelení kontaktního gólu snaží zatím marně.

80
    Rasimovu střelu zblokoval jeden z domácích obránců.

79
    Na druhé straně hřiště to zkoušel Evans, jenže nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.

77
    Nebezpečnou ránou dal o sobě vědět Angelov, gólman Walesu byl ale v předbrankovém prostoru orientován a na střelu bulharského reprezentanta dobře viděl.

73
    Střídající Vutov se dopustil faulu na Hedgesovi, míč tak zůstane na kopačkách mladíků domácího týmu.

72
    Střela vyprodukovaná z kopačky Koleva skončila vedle branky.

71
    Reprezentanti Walesu zahrávali díky útočné aktivitě rohový kop, po centru Hedgese však k ohrožení Ljubenovy svatyně nedošlo.