Nitra – B. Bystrica | 8:2 (kon.) | | | Skalica – Košice | 6:3 (kon.) | | | Poprad – Piešťany | 4:3 (po pr.) |
Zvolen – Trenčín | 3:0 (kon.) | | | Žilina – Martin | 4:2 (kon.) |
Znojmo – Vienna | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Třinec – Sparta Praha | 5:4 (kon.) | | | Slavia – Zlín | 0:2 (kon.) | | | K. Vary – Olomouc | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Vítkovice | 5:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Hradec Králové – Kometa Brno | 0:7 (kon.) |
Litvínov – Pardubice | 6:2 (kon.) |
Detroit – Nashville | 5:2 (kon.) | | | Boston – Columbus | 1:3 (kon.) | | | Buffalo – Philadelphia | 3:4 (kon.) |
Montreal – NY Islanders | 6:4 (kon.) | | | Ottawa – Carolina | 2:3 (kon.) | | | Tampa Bay – Colorado | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Florida – Edmonton | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | St. Louis – Toronto | 3:0 (kon.) | | | Dallas – Washington | 5:4 (kon.) |
Minnesota – Arizona | 3:1 (kon.) | | | San Jose – Calgary | 3:4 (po pr.) | | | LA Kings – Anaheim | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Pittsburgh – NY Rangers | 2:5 (kon.) |
Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk | 1:5 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Kazaň | 3:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Jekaterinburg | 4:1 (kon.) |
Čerepovec – Petrohrad | 2:4 (kon.) | | | Novgorod – Riga | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Helsinki – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) |
Ľubľana – Znojmo | 2:3 (po pr.) |
Ferencvároš TC – Nové Zámky | 5:2 (kon.) |
Znojmo – Miškovec | 8:2 (kon.) |
po s.n. (1:2)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:4
(0:1, 3:2, 0:0 - 0:0)
HC Dinamo Riga
33:50
|
A bude sa aj vylučovať! Darzinš putuje na trestnú lavicu
|
|
27:20
|
Meija putuje na trestnú lavicu za podrazenie a domáci tak budú hrať presilovú hru!
|
|
19:46
|
Malevich ale fauluje a putuje na trestnú lavicu! Nasleduje presilová hra hostí!
|
|
02:19
|
Máme tu prvé vylúčenie, na trestnú lavicu putuje Skvorcovs za vrazenie na mantinel.
|
Góly a asistencie:
22. Krasnoslobodcev (Galuzin), 30. Galuzin (Mozer, Pepeljajev), 31. Immonen (Salminen, Pepeljajev) – 20. Redlihs, 38. Videll (Redlihs K., Redlihs M.), 38. Dzerinš (Ebols), rozh. náj. Darzinš
Rozhodca: Ronn Jyri, Tsyplakov Yury
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Trotter (RIG)
1:0 Immonen (NNO)
2. séria:
1:1 Dzerinš (RIG)
1:1 Wolski (NNO)
3. séria:
1:1 Bukarts (RIG)
1:1 Mozer (NNO)
4. séria:
1:1 Immonen (NNO)
1:1 Redlihs (RIG)
5. séria:
1:1 Krasnoslobodcev (NNO)
1:1 Videll (RIG)
6. séria:
1:1 Kazionov (NNO)
1:2 Darzinš (RIG)
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
Biryukov (Alyapkin) – Hietanen, Bernatsky(A), Filatov, Dmitrij Kazionov(A), Wolski(C) – Osipov, Blazhievsky, Stolyarov, Immonen, Salminen – Malevich, Grigorev, Denis Kazionov, Galuzin, Konkov – Alyayev, Zharkov, Savinainen, Knyazev
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Riga: Deslauriers (Sedláček)– K.Redlihs(A), Cibulskis, M.Redlihs, Videll, Bukarts – Genoway, Jurčina(A), Darzinš(C), Wilson, Indrasis – Sotnieks, Jerofjejevs, Cipulis, Dzerins, Meija – Augstkains, Skvorcov, Saulietis, Abols, Bičevskis
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Riga: Deslauriers (Sedláček)– K.Redlihs(A), Cibulskis, M.Redlihs, Videll, Bukarts – Genoway, Jurčina(A), Darzinš(C), Wilson, Indrasis – Sotnieks, Jerofjejevs, Cipulis, Dzerins, Meija – Augstkains, Skvorcov, Saulietis, Abols, Bičevskis
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ronn Jyri, Tsyplakov Yury
Diváci:
Tomáš Fiala